پرده برقی, پرده شید, مقالات

پرده شید مناسب برای اتاق کار

پرده شید مناسب برای اتاق کار

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

شما به عنوان مدیر یا کارمند یک اداره ممکن است اخیراً با خود فکر کرده باشید که اکنون زمان انتخاب پرده شید اتاق کار است. حال این سوال مطرح است که بهترین پرده برای اتاق کار چیست؟ این بستگی به اتاقی دارد که در آن کار می کنید. پرده‌ های اداری که انتخاب می‌کنید باید به درستی با کار و چالش‌ های منحصر به ‌فرد اتاقی که آن‌ ها را برای آن انتخاب می ‌کنید، مناسب باشند، بنابراین پیشنهاد می‌ کنم این مقاله را در مورد عواملی که باید هنگام انتخاب بهترین پرده ‌ها برای دفاتر کار در نظر بگیرید، بررسی کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”پرده اداری عمودی” font_container=”tag:h2|font_size:22|text_align:right|color:%23970202″ use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]پرده‌ های عمودی همان چیزی است که بیشتر ما وقتی به پرده ‌ها در محیط ‌های اداری فکر می‌کنیم به ذهنمان می ‌رسد. پرده های اداری عمودی انتخاب خوبی برای دفاتر خانگی هستند (به همان دلایلی که برای دفاتر معمولی هستند). بنابراین، چرا پرده های اداری عمودی؟

یکی از مزیت های اصلی کنترل بالای نور است. شما می ‌توانید آن ‌ها را به‌طور کامل باز کرده یا ببندید یا نوار های آن ‌ها را به زاویه ‌ای کج کنید تا به این ترتیب نور را فیلتر کرده و از تابش خیره‌کننده نور خورشید روی مانیتور ها جلوگیری کنید. پرده‌ های اداری عمودی برای پنجره‌ های بزرگ‌ تر، از جمله پنجره ‌های فرانسوی و درب ‌های پاسیو نیز مناسب هستند و می‌توان آن‌ ها را با متریال مرغوب و با کیفیت متنوعی ساخت. طیف گسترده ای از رنگ ها نیز با قیمت های متفاوت برای خرید موجود هستند.

مطالب پیشنهادی پرده متین: پرده شید زینت بخش دکوراسیون منزل[/vc_column_text][vc_single_image image=”13928″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”پرده اداری کرکره ای” font_container=”tag:h3|font_size:22|text_align:right|color:%23970202″ use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

وقتی در مورد پرده‌ کرکره ای صحبت می‌کنیم، به طور کلی به پرده ‌های آلومینیومی اشاره می ‌کنیم. این پرده ‌ها در ارائه درجه بالایی از کنترل نور با استفاده از لت‌ های کج‌ شان عالی هستند، که باعث می‌ شود پرده ‌های خوبی برای پنجره ‌های اتاق کار باشند. از نظر قیمت یک سرمایه گذاری مطمئن هستند، بسیار مقاوم بوده و وقتی روی آن ها گرد و غبار بنشیند، به راحتی تمیز می شوند. پرده ‌های کرکره ای برای کمک به شما برای جلوگیری از تابش خیره‌کننده خورشید بسیار عالی هستند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”3″ css=”.vc_custom_1637488659154{border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;background-color: #eaab00 !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;border-top-color: #870c0c !important;border-bottom-color: #870c0c !important;border-radius: 35px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_custom_heading text=”بهترین پرده ها در پرده متین” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:center|color:%23ffffff”][vc_column_text text_larger=”no”]

انواع پرده شید را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از گروه پرده متین دریافت کنید. برای مشاهده انواع پرده از فروشگاه ما دیدن کنید.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″]

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”پرده های چوبی مصنوعی” font_container=”tag:h4|font_size:22|text_align:right|color:%23970202″ use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

اگر می ‌خواهید پوشش پنجره‌ های اتاق کارتان به سبک اتاق‌ های معمولی‌ تر یا اتاقی که به‌عنوان یک دفتر کار خانگی و فضایی که در آن راحت هستید ترکیب شود، پرده‌ های چوبی طبیعی و مصنوعی گزینه خوبی هستند. پرده ‌های چوبی واقعی و پرده‌ های پنجره ‌های چوب مصنوعی همان سطح بالا از کنترل فیلتر نور را ارائه می ‌دهند که بهترین پرده کرکره فلزی ارائه می دادند. اما از نظر قیمت هم، پرده ‌های چوب مصنوعی ارزان تر هستند و عملاً از نمونه واقعی قابل تشخیص نیستند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”پرده زبرا غلتکی” font_container=”tag:h5|font_size:22|text_align:right|color:%23970202″ use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

پرده های زبرا غلتکی نیز برای اتاق کار مناسب هستند. پرده برقی را می‌توان با روکش عایق حرارتی ساخت تا جریان هوا را کاهش داده و اتلاف گرما را از پنجره شما به میزان کمی برساند و به این ترتیب هزینه‌ های گرمایش را نیز کاهش دهد. پرده زبرا برقی یکی از انواع پرده زبرا می باشد که برای استفاده در اتاق کار بسیار کارآمد و مدرن خواهد بود.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”13929″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”پرده شید رومی” font_container=”tag:h6|font_size:22|text_align:right|color:%23970202″ use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

در نهایت، آیا پرده شید رومی برای اتاق های کار مناسب است؟ هیچ دلیل قطعی برای نامناسب بودن پرده های رومی برای دفتر اداری وجود ندارد. آن ها از نظر عدم کنترل دقیق روی فیلتر کردن نور، محدودیتی مشابه پرده های غلتکی دارند، و در حالی که می توان آن ها را در پارچه های مات تهیه کرد، واقعاً گزینه خاصی برای کم نور شدن وجود ندارد، اگرچه یک آستر استاندارد، تا حدودی این امکان را به شما خواهد داد.

نکته مثبت این است که آن ها بسیار عایق هستند. جذابیت اصلی پرده  های رومی برای هر اتاق کاری این است که بسیار فانتزی هستند و شاید به همین دلیل است که شما تمایلی به استفاده از پرده ‌های رومی به عنوان پنجره ‌های دفاتر در سطح تجاری ندارید. برای پرده ‌های پنجره اداری، قیمت معمولاً عامل مهمی در انتخاب آن است و پرده‌ های رومی از نظر هزینه خرید، به نوعی پرفروش‌ ترین پرده‌ ها هستند.

در همین راستا پیشنهاد می کنیم مقاله انتخاب رنگ پرده شید اداری را نیز مطالعه کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”3″ css=”.vc_custom_1637488659154{border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;background-color: #eaab00 !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;border-top-color: #870c0c !important;border-bottom-color: #870c0c !important;border-radius: 35px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_custom_heading text=”بهترین پرده ها در پرده متین” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:center|color:%23ffffff”][vc_column_text text_larger=”no”]

انواع پرده شید را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از گروه پرده متین دریافت کنید. برای مشاهده انواع پرده از فروشگاه ما دیدن کنید.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″]

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”به یک پرده مناسب برای اتاق کار نیاز دارید؟” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:right|color:%23970202″ use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

ما این جا در پرده متین طیف گسترده ای از پرده برقی های اداری  و خانگی را برای فروش داریم، که اکثر آن ها ارزان قیمت و بسیار مقرون به صرفه می باشند. اگر در حال مقایسه قیمت پرده ‌های اداری خانگی برای خرید هستید، ممکن است متوجه شوید که پرده‌های سفارشی ما ارزان ‌تر از بسیاری از گزینه ‌های جایگزین هستند که شاید کیفیتی مشابه ما ندارند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *