پرده, پرده زبرا

انتخاب پرده زبرا برای آشپزخانه

انتخاب پرده زبرا برای آشپزخانه

خرید پرده آشپزخانه

آیا به دنبال انتخاب پرده زبرا برای آشپزخانه خود هستید؟ ما در این پست به شما کمک می کنیم که بهترین پرده را با مناسب ترین قیمت برای خود انتخاب نمایید. این روزهارده های متنوعی برای انتخاب وجود دارند. اما یکی از بهترین انتخاب های شما می تواند پرده زبرا باشد. در ادامه به دلایل این انتخاب اشاره خواهیم کرد.

چرا برای آشپزخانه باید پرده زبرا بخریم؟

اگر هنوز با پرده زبرا آشپزخانه آشنایی زیادی نداریم. حتما تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شما را با مزیت های آن آشنا کنیم.

دوام پرده زبرا

یکی از اولین گزینه هایی که همه ما موقع خرید پرده به دنبال آن هستیم، دوام و کیفیت پرده میباشد. پرده آشپزخانه چیزی نیست که هر روزآن را عوض کنید و یک مدل جدید بخریم. پس باید پرده ای انتخاب کنیم که طول عمر بالایی داشته باشد. پرده زبرا آشپزخانه دقیقا این خصوصیت را دارد.

میزان نور ورودی پرده

آشپزخانه قلب هر خانه ایست. پس باید بتواند نور کافی را از خود عبور دهد و نه آشپزخانه را زیادی تاریک و نه زیادی روشن کند. در واقع با انتخاب پرده زبرا برای آشپزخانه می توانید نور وارد شده به محیط را کنترل کنید. پرده زبرا امکان تنظیم تابش نور را دارند. که در ادامه راجع به آن توضیحات بیشتری خواهیم داد.

 

دوام پرده زبرا

از آنچا که آشپزخانه از مهم ترین قسمت های خانه است، طراحی دکوراسیون آن نیز بر ظاهر خانه موثر است. پس باید پرده ای بخریم که تنوع خوبی در طرح و رنگ داشته باشد. مانند پرده زبرا که در هر طرح و رنگی موجود می باشند.

میزان نور ورودی پرده

پرده های آشپزخانه بالاخره در معرض آلودگی قرار گرفته و نیاز به شستشو دارند نمی توان برا مکانی که مدام در آن رفت و آمد می کنیم پرده ای بخریم که شستوشی آن دشوار یا غیر ممکن باشد. پرده های زبرای آشپزخانه قالب شستشو و تمیز کردن هستند در ضمن شرایط نگهداری سختی ندارند.

نصب آسان پرده زبرا

نصب آسان و سریع پرده زبرا یکی دیگر از دلایل انتخاب خرید آن می باشد. شما می تواند پرده زبرا را از فروشگاه پرده متین سفارش دهید و کارشناسان ما پس از آماده شدن پرده آن را در محل موردنظر برایتان نصب می کنند با اینکه نصب این پرده ها آسان است اما باز هم متخصصان ما همراه شما هستند.

قابلیت باز و بسته شدن با دست و ریموت

اگر سفارش پرده زبرای جدید و برقی را بدهید، علاوه بر با و بسته کردن آن با دست می توانید با ریموت کنترل از راه راه دور این کار را انجام دهید. پرده های زبرا قابلیت جمع شوندگی با کنترل را هم دارند و این مدل پرده قطعا کار شما را خیلی راحت تر خواهد کرد. به خصوص برای وقت هایی که در آشپزخانه دستتاتن بند است.

پرده زبرا آشپزخانه

ویژگی برتر پرده زبرا نسبت به دیگر پرده ها

پرده زبرا یک تفاوت بزرگ و ویژه با دیگر نوع پرده های آشپزخانه دارد. تقریبا تمام پرده ها قابلیت شستشو دارند و در رنگ و طرح های مختلفی قابل سفارش اند و باعث حفظ حریم شخصی افراد می شوند اما این پرده های معمولی حالت سایه روشن ندارند، همه پرده ها با به طور کامل باز و یا بسته می شوند. اما جدیدترین مدل پرده کرکره آشپزخانه این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد که علاوه بر باز و بسته شدن کامل پرده از حال سایه روشن (نیمه باز) آن هم استفاده نمایید. پرده ای کرکره ای مثل زبرا از این مزیت برخوردارند. زمانی که آن را روی حالت سایه روشن بگذارید در حالی که سایه کافی ایجاد شده نور از لابه لای پرده وارد خانه شده و محیط آشپزخانه روشن تر می شود. در ضمن در عین حال که آشپزخانه تان روشن تر خواهد شد حریم شخصی تان هم حفظ خواهد شد و آشپزخانه از بیرون دید نخواهد داشت.

مزیت پرده زبرا آشپزخانه

انتخاب پرده زبرا برقی برای آشپزخانه

خب خیلی از افراد این روزها برای آسایش و راحتی بیشتر به دنبال خرید پرده برقی برای آشپزخانه خود هستند. اگر شما میخواهید از مزیت های زبرا استفاده کنید و در کنار آن پرده برقی داشته باشید می توانید پرده زبرای برقی سفارش دهید. در این نوع پرده ها به کمک ریموت کنترل باز و بسته می شوند، در ضمن می توانید میزان نور ورودی را به کمک ریموت نتظیم نمایید. دیگر نیازی به کمک دست و باز و بسته کردن پرده با دست نیست. البته هرجا برق رفت یا پرده گیر کرد به کمک دست می تواند باز یا بسته بشود.

مدل جدید پرده زبرا آشپزخانه

مدل جدید پرده زبرا آشپزخانه

علم سریعا در حال پیشرفت است. ما تقریبا در اکثر مقالات خود به این نکته اشاره می کنیم که در آینده پرده ها به چه سمتی خواهند رفت و جدیدترین مدل ها چگونه می باشند. برای انتخاب پرده زبرا آشپزخانه اکنون مدل هوشمند آن نیز در برخی از فروشگاه دیده می شود. پرده های هوشمند همان کارکرد پرده های برقی را دارند با یک تفاوت، در مدل هوشمند پرده ها آن ها توسط اپلیکیشن هایی روی موبایل، لپ تاپ یا کامپیوتر قابل کنترل و برنامه ریزی می باشند. یعنی شما به برنامه پرده خود دستور می دهید که هر روز راس ساعت خاصی باز شود و یا روزهای آفتابی بسته بماند. پرده های هوشمند در جهان درحال پیشرفته تر شدن هستند و طولی نمی کشد که این تکنولوژی در بساری از خانه های ایرانی نیز قابل اجرا خواهد بود.

پرده زبرا چه فرقی با پرده شید و کرکره ای دارد؟

برای اینکه بیشتر با مکانیزم و ظاهر پرده زبرا آشنا شوید، باید بدانید زبرا ترکیبی از پرده کرکره ای و پرده شید میباشد. پرده زبرااز دولایه پارچه و تور درست شده است. اما اگر به پرده شید آشپزخانه نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که پرده های شید فقط از یک لایه پارچه تشکیل شده اند. البته پس از پرده زبرا برای آشپزخانه پرده شید و کرکره ای را به شما پیشنهاد می کنید. امیدواریم با شنیدن اسم پرده کرکره یاد پرده های قدیمی خانه مادربزرگتان نیوفتید، پرده های کرکره ای مدل های جددی و شیکی دارند و با دو جنس چوبی و فلزی قابل سفارش اند. پرده شید نیز انواع مختلفی دارند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *