پرده برقی

آیا نیاز به مشاوره برای خرید پرده برقی دارید؟

پرده برقی

پرده برقی وسیله ای مدرن و بروز است که امروزه وارد اکثر خانه های مردم شده است. همان طور که می دانید امروزه اغلب وسیله های موجود در خانه با کمک تکنولوژی توانسته اند فقط با زدن یک دکمه روشن و خاموش شوند و حتی سایر کارها را نیز انجام دهند. جالب است بدانید که پرده برقی یا حتی پرده پانچ برقی نیز از این مسئله مستثنا نبوده و فقط با زدن یک کلید پرده باز و بسته می شود. در واقع ورود این نوع پرده برقی به منازل باعث شده تا افراد بسیار راحت باشند و سبک زندگی ها به سمت دنیای مدرن پیش برود. حتی جالب است بدانید که نام دیگر پرده برقی، پرده مدرن است و همانند سایر پرده های معمولی زیبایی دو چندانی را به منازل شما عزیزان می بخشد. پرده های برقی علاوه بر زیبایی که به منازل شما مشتریان عزیز می بخشند، آرامش و راحتی را نیز برای شما دوستان فراهم می کنند. چرا که این پرده ها فقط با یک کنترل کار می کنند و شما می توانید از راه دور نیز پرده خود را باز و بسته کنید و نور اتاق را تنظیم کنید. اگر شما نیز به دنبال پرده های مدرنی هستید که آرامش و زیبایی را به خانه هایتان ببخشید پیشنهاد ما به شما پرده برقی و یا حتی پرده پانچ برقی می باشد. برای اطلاع از قیمت پرده پانچ برقی با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

نیاز به مشاوره جهت خرید پرده زبرا ، پرده برقی و یا پرده شید دارید؟
قبل از خرید پرده زبرا ، پرده برقی و یا پرده شید از کارشناسان ما کمک بگیرید!

قابلیت کاربردی پرده برقی

همچنین با تنظیم ساعت مشخص برای باز و بسته شدن پرده برقی می توانید زمانی که آفتاب شدید می شود بدون اینکه نگران خراب شدن فرش و مبل هایتان باشید که در معرض قرار گرفتن مقابل آفتاب ممکن است خراب شود پرده برقی در همان موقع شروع به بسته شدن می کند که این می تواند خیال شما را راحت کند و زمان هایی که شما بیرون میروید ولی فراموش می کنید که پرده را ببندید خیالتان راحت است که در ساعت مشخصی بسته می شود. این به نفع شما خواهد شد.

یکی از قابلیت های بسیار جالب و البته کاربردی این پرده های برقی، روش کنترل هوشمند می باشد. در این روش در هر زمان و ساعتی که شما تنطیم کنید و پرده باز یا بسته می شود و لحظاتی جالب و رویایی برایتان ایجاد خواهد کرد. در واقع میتوانید به پرده برنامه ای خاص بدهید. این خصوصیت باعث شده افراد زیادی تمایل به استفاده از این وسیله مدرن و زیبا پیدا کنند.

در مواقع قطع شدن جریان برق هم نگرانی وجود ندارد زیرا بعد از چند دقیقه میتوانید پرده را با دست باز و بست کنید. مزیت برقی کردن پرده ها تنها به خانه های هوشمند محدود نیست و شما میتوانید این محصول را در هر اتاقی از خانه یا محل کارتان داشته باشید. هدف از خرید و نصب پرده هوشمند ایجاد آسایش و آرامش بیشتر برای مصرف کنندگان است.

انواع مدل پرده برقی بر اساس سیستم کنترل

پرده برقی انواع و مدل های گوناگونی دارد که بر اساس سیستم کنترل از یکدیگر متمایز می شوند. ما در این قسمت از مقاله سعی دارید تا چند مدل از انواع پرده های برقی را برای شما مشتریان عزیز شرح دهیم.

سیستم کنترل با ریموت: در این مدل از سیستم کنترل، باز و بسته شدن پرده شما توسط ریموت برقی انجام می گیرد. در این حالت یک موتور حرکتی کوچک روی پرده نصب می شود و شما با زدن دکمه ریموت باعث باز و بسته شدن پرده خود می شوید. چندی از انواع این پرده ها از باتری های لیتیومی ساخته شده و برخی دیگر قابلیت شارژ شدن را دارند.

سیستم کنترل با موبایل: اینکه پرده های برقی کدام قابلیت را داشته باشند بستگی دارد به نوع انتخاب شما. یعنی اینکه چه برندی انتخاب کنید سیستم کنترل پرده شما را تعیین می کند. در واقع شما اگر خیلی به داشتن پرده های برقی که با موبایل کنترل می شوند تاکید دارید بهتر است با فروشنده ای که از آن پرده را تهیه می کنید صحبت کنید. هنگام تهیه پرده برقی با سیستم کنترل موبایل، فقط کافیست تا شما اپلیکیشن مربوطه را بر روی گوشی خود نصب کنید و سپس خیلی راحت پرده خود را توسط گوشی باز و بسته کنید. نکته جالبی که در مورد پرده های برقی که با گوشی کنترل می شوند وجود دارد این است که شما علاوه بر باز و بسته کردن پرده، این قابلیت را دارید که مشخص کنید چه زمانی پرده بسته و چه زمانی باز شود.

پرده برقی - ریموت کنترل
پرده برقی - کنترل با تلفن هوشمند
پرده برقی - کنترل با کلید هوشمند
نیاز به مشاوره جهت خرید پرده زبرا ، پرده برقی و یا پرده شید دارید؟
قبل از خرید پرده زبرا ، پرده برقی و یا پرده شید از کارشناسان ما کمک بگیرید!

کنترل پرده های برقی با تمام راه هایی که گفتیم قابل اجرا می باشد و می توانید هر طوری که دوست دارید به پرد دستور دهید و آن را کنترل کنید. فقط باید به شرکت یا مجموع ای که قصد خرید پرده برقی از آن را دارید بگویید که با کدام روش بالا راحت تر هستید که پرده را دقیقا مطابق سلیقه شما بسازند و همان امکانات را روی پرده پیاده کنند. زیرا همه پرده های برقی ممکن است قابلیت نصب اپلیکیشن روی موبایل یا غیره را نداشته باشند.

برای خانه های هوشمند همچنین امکان تنظیم پرده اتوماتیک با سایر وسیله های هوشمند وجود دارد تا بتوانید همزمان چند پرده یا چند وسیله را کنترل کنید. هدف از به کار گیری تکنولوژی در زندگی مدرن، آسان تر کردن کارها، صرفه جویی در زمان و انرژی است. همچنین اگر پنجره ی عمودی در خانه دارید با نصب پرده عمودی تمام پرده های برقی به یک شکل می شوند و زیبایی دکوراسیون را در نهایت مشاهده خواهید کرد.

پرده برقی - پرده هوشمند

طرح های پرده برقی

پرده های کناررو و پرده های بالا رو از انواع پرده برقی هستند که امروزه در بازار موجود می باشند. پرده برقی کنار رو برای کنار رفتن پرده از ریل استفاده می کنند که موتور بر روی آن سوار است و شما با زدن کلید روی ریموت باعث می شوید تا پرده کنار رود. همان طور که گفتیم شما هم می توانید از ریموت استفاده کنید و هم می توانید از تلفن همراه برای کنترل پرده های خود استفاده کنید. جالب است بدانید که برخی از پرده برقی های موجود در بازار قابلیت این را دارند که به صورت لمسی نیز حرکت کنند و فقط با تماس دست باز یا بسته شوند. بهتر است بدانید که قیمت پرده پانچ برقی با این قابلیت نسبت به سایر مدل ها بالاتر است. برای اینکه قابلیت لمسی بودن پرده را متوجه شوید فقط کافی است تا پرده را ۵ سانت به سمت دلخواه خود بکشید و سپس شاهد کنار رفتن پرده باشید. پرده های برقی می توانند در این جهات حرکت کنند:

 1. چپ به راست
 2. راست به چپ
 3. گوشه به وسط
 4. وسط به گوشه
 5. پایین با بالا
 6. بالا به پایین

در حالت جمع شدن پرده از بالا به پایین و از پایین به بالا پرده شما دارای لوله ای فلزی می باشد که پرده ها را داخل خود جمع می کند و اقدام به باز و بسته کردن پرده می کند. موتور پرده که این کار را انجام می دهد دردن این لوله ها قرار گرفته است. بهتر است بدانید که قدرت و ابعاد موتوری که بر روی این پرده ها قرار می گیرد کاملا بستگی به ابعاد پنجره شما دارد. در این حالت قیمت پرده پانچ برقی نیز بالاتر می رود.

خرید پرده برقی

یکی از راه های خرید پرده برقی که بسیار جذاب و راحت تر می باشد، خرید به صورت آنلاین از فروشگاه های آنلاین می باشد. شما به عنوان خریدار مختار هستید که نوع خرید خود را انتخاب کنید که به صورت حضوری یا آنلاین مشتاق خرید هستید. ما در این بخش هر دو نوع خرید را برای شما همراهان عزیز شرح خواهیم داد و در نهایت این شما هستید که انتخاب می کنید از چه طریقی دست به خرید می زنید. خرید به صورت آنلاین و از فروشگاه های معتبری که در سراسر فضای اینترنت وجود دارند مزیت های گوناگونی دارد که از جمله این ‌مزیت ها می توان به صرفه جویی در وقت اشاره کرد. شما هنگام خرید آنلاین از سایت ما احساس می کنید که به صورت حضوری وارد مغازه شده اید و دست به انتخاب پرده برقی مد نظر خود می زنید. چرا که ما تمامی مدل های پرده برقی خود را از جمله پرده پانچ برقی را در طیف های مختلف روی سایت قرار داده ایم و قیمت هر یک را در زیر آن درج کرده ایم. شما با ورود به سایت ما می توانید خیلی راحت پرده مد نظر خود را انتخاب کنید چرا که ما پرده ها را به صورت ست شده با سایر المان های منزل در سایت خود قرار داده ایم.

 حال بپردازیم به خرید حضوری. شما در خرید حضوری باید بیشتر وقت خود را صرف طی کردن مسیر و یافتن مغازه های مورد نظر کنید. اما مزیت دیگری که این روش دارد این است که می توانید جنس پرده برقی را از نزدیک مشاهده و تشخیص دهید.

خرید پرده برقی براساس رنگ

پرده برقی بنفش ارکیده
پرده برقی بنفش ارکیده
پرده برقی فیروزه ای
پرده برقی فیروزه ای
پرده برقی نسکافه ای
پرده برقی نسکافه ای
پرده برقی گلبهی
پرده برقی گلبهی
پرده برقی پرکلاغی
پرده برقی پرکلاغی
پرده برقی طلایی
پرده برقی طلایی
نیاز به مشاوره جهت خرید پرده زبرا ، پرده برقی و یا پرده شید دارید؟
قبل از خرید پرده زبرا ، پرده برقی و یا پرده شید از کارشناسان ما کمک بگیرید!

پرده برقی زبرا

پرده زبرا یکی از جدیدترین مدل های پرده امروزی است. ساختار پرده زبرا از جنس تور و پارچه است که به صورت راه راه یکی در میان پارچه و تور با ظرافت بافته شده است. میتوان گفت این نوع پرده ترکیبی از انواع پرده شید ،پرده کرکره ای و پرده توری میباشد. کارایی و نمای منحصر به فرد این پرده با وجود اینکه تازه وارد بازار تزئینات شده طرفداران زیادی نسبت به خود جذب کرده. برای استعلام قیمت و خرید آنلاین پرده زبرا روی لینک زیر کلیک کنید.

پرده شید برقی

این نوع پرده به دلیل اینکه دارای سبک ،جنس ،رنگ و طرح های گوناگون هستند تنوع به کار رفته در آن بسیار زیاد می باشد. پرده شید جدید نمی باشد و به تازگی وارد بازار پرده نشده است مدل های قدیمی این پرده در بازار دور میله های چوبی موجود است. پرده شید دارای مدل های مختلفی مانند شید رول ، شید رومی ،شید بالونی و … می باشد که هرکدام از آنها متناسب با دکوراسیون جلوه ای زیبا و منحصر به فرد را به فضا میبخشد.

پرده برقی کرکره ای

پرده کرکره ای نوعی پوشش پنجره است که از جنس چوب یا فاز ساخته میشود که قابلیت جمع شوندگی و تنظیم نور ورودی را دارد. این پرده بیشتر در محیط های اداری و کاری همچنین می توان برای پرده آشپزخانه هم در نظر گرفت و استفاده نمود . ویژگی اصلی این پرده کنترب نور ورودی به محیط است. پرده کرکره ای شامل متریال مختلفی میباشد. تنوع این پرده نسبت به پرده های فلزی و چوبی بسیار بالاتر است.

پرده چوبی برقی

پرده برقی چوبی یکی از پرده های محبوب برای اداره ها و خانه ها می باشد. پرده چوبی رنگ های متنوعی دارد. تیغه های این پرده از چوب طبیعی ساخته میشود. با خرید پرده چوبی دارای طول عمر زیادی هستند و به طور کامل نور محیط را کنترل میکند. در آشپزخانه و حمام معمولا از پرده چوبی ساده استفاده میکنند. نصب آسان ،کیفیت ،نظافت و نکهداری آسان و تنوع رنگ و طرح بالای آن کاری کرده که این پرده طرفداران زیادی نسبت به خود جذب کند.

پرده پانچ برقی

پرده پانچ برقی یکی از انواع مختلف پرده برقی محسوب می شوند. از جمله ویژگی هایی که می توان برای پرده های پانچی برقی نام برد، زیبایی و مدرنیته بودن این پرده ها می باشد. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که سبک مدرن و خانه های با امکانات را می پسندید به شما پیشنهاد می کنیم تا حتما برای منزلتان از پرده برقی که پرده پانچ برقی یکی از این مدل است را انتخاب کنید و زیبایی منحصر به فردی را به منزلتان ببخشید.

چگونه سفارش پرده برقی بدهم؟

اگر قصد خرید پرده برقی دارید، می توانید ابتدا با مشاورین پرده متین صحبت کرده تا به تمام سوالات شما پاسخ داده شود. برای دریافت مشاوره رایگان و آنلاین کافیست از طریق دکمه زیر با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان خرید پرده برقی

قدم اول برای سفارش پرده برقی، گرفتن مشاوره و راهنمایی از متخصصین پرده متین می باشد. به کمک مشاورین ما می توانید مناسب ترین پرده برقی خود را انتخاب کنید.

بررسی محل نصب و اندازه گیری

کارشناسان جهت اندازه گیری دقیق پرده برقی در محل حاضر شده و با بررسی محل نصب می توانند بیشتر شما را راهنمایی کنند که چه مدل پرده ای برای آنجا مناسب است.

تولید سفارشی پرده برقی

در نهایت پرده برقی با توجه به سلیقه و سفارشات شما به مرحله تولید می رود. شما میتوانید پرده تان را با رنگ و طرح سفارشی انتخاب کنید.

ارسال و نصب پرده برقی در محل

پس از آماده شدن پرده برقی، پرده درب منزل ارسال خواهد شد و کارشناسان ما جهت نصب آن مجددا خواهند آمد. پرده را نصب کرده و توصیه های لازم را به شمامی کنند.

آیا پرده برقی ارزش خرید دارد؟

خب یکی از بیشترین سوالاتی که برای خریداران پرده به وجود می آید این است که آیا خرید پرده برقی به صرفه است ؟ و ارزش خریدن دارد؟ در پاسخ به این سوال باید مزایا و معایب پرده های برقی را باهم بررسی کنیم، تا به نتیجه نهایی برسیم.

مزایای پرده برقی

پرده های برقی از مزایای فوق العاده ای برخوردار هستند که باعث شده تا افراد زیادی امروزه جذب خرید این محصول شوند. از جمله مزایایی که در طول مقاله نیز به آن ها اشاره کردیم راحتی و آسایشی بود که این محصول برای افراد ایجاد می کرد‌. در واقع افراد بیشتر برای کسب راحتی این محصول را تهیه می کنند. جالب است بدانید که موضوع باز و بسته شدن پرده ها از راه دور کمک بزرگی به امنیت منزل شما نیز می کند‌ به عنوان مثال زمانی که شما در مسافرتی طولانی هستید می توانید هر وقت که خواستید پرده های منزلتان را باز و بسته کنید تا طوری طبیعی به نظر برسد که شما در منزل حضور دارید.

این موضوع که می توانید ساعت خاصی را برای جمع شدن پرده انتخاب کنید نیز باعث می شود صبح ها با نور طبیعی از خواب بیدار شوید و دیگر استرس شنیدن صدای آلارم گوشی را نداشته باشید.

اگر چند پرده برقی برای قسمت های مختلف خانه بخرید می توانید به آن ها با یک ریموت دستور دهید. اگر پرده زبرای برقی یا کرکره ای سفارش دهید علاوه بر باز و بسته کردن کامل پرده میتوانید میزان نور وارد شده داخل خانه را نیز به کمک ریموت کم و زیاد کنید.

نیاز به مشاوره جهت خرید پرده زبرا ، پرده برقی و یا پرده شید دارید؟
قبل از خرید پرده زبرا ، پرده برقی و یا پرده شید از کارشناسان ما کمک بگیرید!

معایب پرده برقی

در کنار مزایای بسیاری که این پرده ها دارند، معایب مختلفی نیز دارند که در این بخش برخی از آن ها را برای شما نام می بریم. یکی از معایبی که این نوع پرده ها دارند هزینه نصب و راه اندازی آن ها می باشد. از آن جایی که هزینه نصب این نوع پرده ها نسبت به سایر پرده های معمولی بالاتر است، افراد زیادی از خرید پرده برقی صرف نظر می کنند.

یکی دیگر از معایبی که برای پرده برقی وجود دارد این است که نگهداری از آن دشوار می باشد. از آن جایی که این نوع پرده ها از موتور الکترونیکی برخوردار هستند، در صورت عدم مراقبت از آن موتور خراب شده و نیاز به تعمیر کار دارد.

ممکن است برخی از موتورهای پرده برقی حین باز و بسته شدن پرده از خود سروصدا تولید کنند، البته همه موتورها این مشکل را ندارند. در ضمن برخی از موتورهای پرده آنقدر قدرتمند نیستند و بعد چندین بار کار کردن ضعیف می شوند. اما به طور کلی با توجه به قیمت پرده برقی و کارایی آن می توانیم بگوییم که پرده های اتوماتیک و برقی ارزش خرید دارند به شرط اینکه از فروشمنده معتبر و مطمئنی خرید کنید و پرده شما گارانتی و ضمانت کیفیت محصول داشته باشد.

خدمات پس از فروش پرده برقی متین چیست؟

پرده متین برای مشتریان خود خدمات ویژه ای درنظر گرفته است، اگر بعد از خردی پرده شما دچار مشکلی شد یا در رابطه با استفاده از پرده سوالاتی داشتید بخش پشتیبانی پرده متین درخدمت شماست. خدماتی که بعد از خرید پرده برقی شامل حالتان خواهد شد به شرح زیر می باشد:

تعمیر و سرویس پرده برقی

سرویس موتور پرده برقی

موتور پرده برقی ها هر از چند گاهی نیاز به سرویس و تعمیرات دارد، کارشناسان ما در این زمینه به کمک شما خواهند آمد و پس از خرید پرده های اتومات تنها نخواهید بود. اگر به هر دلیلی موتور پرده از کار افتاد یا نیاز به تعمیر داشت میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. در ضمن موتور پرده برقی های متین دارای گارانتی می باشد.

خدمات شستشوی پرده برقی

شستشوی پرده برقی

یکی دیگر از خدمات ما شستن و تمیزکردن پرده های برقی می باشد. شاید نحوه صحیح شستشوی پرده برقی طوری که به پرده آسیب نزند را ندانید یا وقت کافی برای تمیزکردن آن ها نداشته باشید. شما می توانید از کارشناسان مجموعه ما بخواهید تا خدمات شستشوی پرده ها را برایتان انجام دهند.

تعویض پرده برقی

تعویض پرده برقی

از دیگر خدمات فروشگاه ما، تعویض پرده برقی می باشد. شما تا 48 ساعت پس از تحویل سفارش خود فرصت درید تا اگر پرده دچار مشکل خاصی بود آن را پس دهید و عوض کنید. به طور مثال اگر پرده لک داشت یا حین ارسال آسیب دیده بود، پرده متین تا 48 ساعت به صورت کاملا رایگان برای شما پرده ای که خریده اید را عوض می کند و اگر به تعمیر نیاز داشت رایگان برای شما تعمیرات انجام می دهد.
خدمات برش پرده برقی

برش پرده برقی

جالب است بدانید که مجموعه ما خدمات برش پرده برقی را نیز در اختیار مشتریان خود قرار داده است. این خدمت زمانی به درد می خورد که پرده اتوماتی که خریده اید را بخواهید در قسمت دیگری از خانه نصب کنید اما پرده برای آن قسمت بزرگ باشد. هنگام اثاث کشی یا تغییر دکوراسیون ممکن است نخواهید دوباره پرده جدید بخرید پس فروشگاه متین برای شما برش پرده را انجام میدهد.

نیاز به مشاوره جهت خرید پرده زبرا ، پرده برقی و یا پرده شید دارید؟
قبل از خرید پرده زبرا ، پرده برقی و یا پرده شید از کارشناسان ما کمک بگیرید!
پرده برقی ارزش خرید دارد

کاربرد پرده برقی

همان طور که تا کنون برای شما شرح دادیم پرده های برقی از کاربرد، مزایا و معایب بسیاری برخوردار هستند. شما با نصب پرده برقی در منزل خود راحتی را مهمان خانه هایتان می کنید و خانه ای مدرن و به روز را می سازید. این نوع پرده های برای افراد سالمند بسیار مناسب هستند چرا که آن ها بدون نیاز به بلند شدن می توانند هر گاه که خواستند پرده را کنار بزنند و از نور آفتاب لذت ببرند.

میتوانید پرده ها را با سیستم هوشمند منزلتان تطابق بدهید. خود سیستم می تواند با کنترل پرده هوشمند ، امکانات زیادی را از نظر برنامه ریزی و استفاده بهینه از پرده ها، برای شما به ارمغان بیاورد و می تواند پرده ها را تحت سناریوها و برنامه های متنوعی کنترل نماید.

برای مثال در دستوری، با طلوع آفتاب باز شوند و با غروب آفتاب، به جهت ایجاد محدودیت در دیده شدن فضای داخل منزل بسته شوند، همچنین می توان به پرده ها برنامه یا ساعت باز و بسته شدن داد و یا از آنها خواست که مواقعی که مهمان در منزل حضور دارد باز شوند، و یا هنگامی که صاحب خانه در منزل حضور ندارد، پرده ها به طور خود به خود بسته شوند. و علاوه بر این امکانات، میتوان پرده ها را با زدن یک کلید از روی مانیتور ، لمس یک پل از کلید های لمسی برنامه پذیر، اپلیکیشن قابل نصب روی موبایل، ساعت هوشمند (I Watch)، یا ریموت کنترل مرکزی خانه، باز و بسته نمود.

نظرات مشتریان راضی از خرید پرده برقی

پرسش های متداول پرده بقی

روش های سخت و غیر قابل فهم برای استفاده از این پرده ها وجود ندارد و روش هایشان بسیار راحت است ولی با این وجود ما نحوه ی نصب و استفاده و عملکرد پرده برقی هایمان را برایتان ارسال خواهیم کرد . همچنین روش استفاده از پرده های برقی و اتوماتیک را برایتان شرح خواهیم داد. ولی در صورت هر گونه پرسش و یا مسئله در زمینه ی استفاه از پرده های برقی ، می توانید با ما در تماس باشید .

پنج نوع که شامل : زبرا ، بامبو ، رومن ، شید ، کرکره می باشد . پرده های برقی برند ما ، علاوه بر کیفیت بسیار بالایی که در پارچه و برند موتورشان و همچنین در دوخت شان به کار رفته است ، پیرو جدید ترین مد روز دنیا هستند که در دیزاین منزل با آخرین متد های مد جهانی ، به شما کمک می کنند دیزاین منزلتان را بروز کنید . 

موتور پرده های ما ، برند سوپرلایف می باشد که در این نوع موتور ها ، ضمانت عملکرد بی نقص آنها را فراهم کرده است . این برند از موتور های پرده برقی ، یکی از بهترین برند های موجود در ایران است که کارایی و طول عمر بسیار بالایی دارد و نیازمند تعمیر و تعویض نخواهد بود و به شما  امکان استفاده طولانی مدت را می دهد . 

طبق تجربه ، پرده های کلاسیک ، قیمت ارزان تری دارند چرا که شما می تتوانید تنها با خرید میزان پارچه مورد نیاز ، آن ها را در منزل بدوزید . اما لازم به ذکر است که پرده های برقی میزان پارچه ی بیشتری در خود دارند و علاوه بر این ، دارای موتور با کیفیت هستند و طراحی حرفه ای دارند و شما را با دنیای مدرن همگام میکنند . 

خیر ، پرده های برقی تولیدی پرده متین ، دارای موتور های بسیار با کیفیت هستند که هیچ مزاحمت صوتی برایتان ایجاد نخواهند کرد . البته ممکن است صدایی آرام در حین باز و بسته شدن پرده بشنوید که این صدا ناشی از باز و بسته شدن پرده است و از موتور پرده برقی نشئت نمی گیرد . 

در صورت قطعی برق ، پرده برقی تان را می توانید به صورت دستی باز یا بسته کنید . پس این تفکر که اگر برق قطع شود ، تا زمان وصل برق نمی توان حالت پرده را تغییر داد را کنار بگذارید و مطمئن باشید که میتوانیداز این پرده به صورت دستی استفاده کنید .

بله شما می توانید از انواع پرده برقی های هوشمند ما تهیه کنید . این نوع ، دارای قابلیت بسته و باز شدن خود به خودی در ساعاتی از شبانه روز که شما می خواهید ، هستند . در حالت کلی پرده های برقی ما به دو دسته ی دستی و هوشمند یا اتوماتیک دسته بندی می شوند . نوع دستی را باید د لحظه و از نزدیک این کار را انجام دهید ولی برای افرادی که در زمینه ی امنیت منزلشان حساس هستند و برایشان حفظ امنیت منزل مهم است می توانند از نوع هوشمند استفاده کنند 

بله ، در این زمینه فیلم های آموزشی وجود دارد که شما می توانید برای آموزش مراحل نصب از آن ها استفاده کنید . ولی بهتر است از کارشناسان متخصص در این زمینه برای نصب ، کمک بگیرید . چرا که در این صورت می توانید از حفظ سلامت پرده در حین نصب ، اطمینان حاصل نمایید . ما می توانیم برای نصب ، به شما کارشناسانی مجرب را ارائه دهیم .

برای شست و شوی پرده برقی می توانید از دو روش استفاده کنید : 1- روش اول استفاده از دستگاه بخارشو ، شامپو فرش و یا دستمال مرطوب است که این روش برای حفظ آهار و شکل پرده های برقی روش بسیار مناسبی است . 2- روش دوم این است که هر 6 ماه یکبار ، پرده را از ریل خارج کنید و با آب ولرم و شوینده های بدون آنزیم استفاده نمایید .شما می توانید برای اطلاعات بیشتر ، به بخش آموزش شست و شو در سایت مراجعه کنید .

استفاده از ماشین لباسشویی ، برای شست و شوی پرده برقی ، توصیه نمی شود ، چرا که موجب دفرمه شدن پرده می شود . همچنین برای استفاده از خشکشویی ها هم درصورتی که با رعایت فرم پرده و با شوینده های بدون آنزیم انجام شود مشکلی ایجاد نخواهد شد .  

بله، هم پارچه پرده ها و هم موتور آن ها تا یک سال دارای گارانتی می باشند. هر اتفاقی برای پرده های برقی افتاد، موتور آن در طول این مدت خراب شد یا از کار افتاد پرده متین به مشکلات رسیدگی خواهد کرد. شما با خرید پرده از ما از خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

همانطور که گفتیم جای نگرانی نیست، پرده های برقی ما دارای گارانتی یک ساله هستند. علاوه بر آن اگر تا 48 سال بعد از خرید و تحویل سفارش متوجه مشکلی در پرده شدید، کارشناسان ما به صورت رایگان پرده را تعمیر یا تعویض می کنند و به مشکل رسیدگی می کنند.

خیلی ها برسردوراهی خرید پرده برقی یا پرده های عادی مانده اند. برخی فکر می کنند ممکن است معایب پرده های برقی از مزایای آ« بیشتر باشد و هزینه کردن برای آن به صرفه نباشد. درست است که پرده های اتوماتیک و برقی هزینه بیشتری نسبت به پرده های معمولی دارند. اما آنها با استفاده از ریموت کنترل تغییر حالت داده و کاربرد آسانی دارند. موتور این پرده ها گارانتی دارد و حتی اگر دچار مشکلی بشود قابل تعمیر می باشد. پس تا حدود زیادی می توان گفت خرید این پرده ها به صرفه است؟

متخصصین ما در پرده متین از روز اول تا روز سفارش پرده همراه شما هستند. آن ها در ابتدا برای بررسی محل نصب پرده و اندازه گیری آن در محل آماده می شوند. سپس برای نصب پرده نیز همراه شما خواهند بود. بنابراین خدمات اندازه گیری، نصب و راه اندازی پرده برقی نیز با مجموعه ما خواهد بود.

جای نگرانی نیست اگر تا 48 ساعت پرده ای که خریده اید دچار مشکل شد، کافیست با بخش پشتیبانی پرده متین تماس بگیرید. ما مشکل را بررسی کرده و پرده را به صورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد. در ضمن اگر پرده ای که به دستتان رسید دچا رمشکل خاصی بود تا 48 ساعت می توانید آن را تعویض کنید.

پرده های برقی انواع و اقسام مختلفی دارند. ما چند مورد از پرفروش ترین و بهترین آن ها را به شما معرفی می کنیم. البته نمی توان گفت کدام پرده بهتر و کدام بدتر است، انتخاب نوع پرده بستگی به سلیقه و محیط زندگی و دکوراسیون شما دارد.

اما پرده های زبرای برقی، پرده شید برقی و پرده های کرکره ای جزو پرطرفدارترین پرده ها می باشند.

72 thoughts on “پرده برقی

 1. ناشناس گفت:

  اطلاعاتتون راجع به پرده برقی خیلی جامع و کامل بود ازتون ممنونم.

 2. محمدی گفت:

  پرده برقی برای مایی که سرکار میریم خیلی خوبه راحت کرده کارمون رو

 3. اسدی گفت:

  نمیدونستم میشه همون پرده های قدیمی رو هوشمند کرد و یه پرده برقی داشت خیلی مطلب جالبی بود ممنون

 4. گلاله گفت:

  سلام پرده برقی که برای خونم گرفتم خیلی عالیه خواستم تشکر کنم

 5. ملیکا گفت:

  سلام میخواستم بپرسم برای کسی که مستاجر هست و ممکنه سایز پنجره تغییر کنه، آیا پرده برقی مناسبه؟ راه حلی داره مثلا اگه بخوایم عرض پرده زیاد بشه؟

 6. مقصودی گفت:

  سلام هزینه ارسالتون جدا حساب میشه ؟

  1. احمد رفیعی گفت:

   فکر کنم هزینه ارسال پرده برقی ها بستگی به محل سکونت و شهرتون داشته باشه چون فکر کنم به سراسر تهران ارسال داشته باشن. البته من از تهران سفارش دادم چون خودشون تهرانن اومدم زحمت نصب پرده رو هم کشیدن و هزینه ارسالشم مناسب بود حالا واسه شهرای دیگه رو نمیدونم.

 7. ملیکا گفت:

  سلام من نمیدونستم که پرده های قدیمیو هم میشه برقی کرد مطلبتونو خوندم و فهمیدم امکانش هست پردم قدیمیمو برقی کردم و کارم خیلی راحت شده ممنون ازتون بابت مطالبتون😍❤

 8. مهتاب گفت:

  سلام پیام دادم که ازتون تشکر کنم انقدر تنوع پرده های زبرا که داخل وب سایت خوبتون قرار دادین زیاد است که با خیال راحت تونستم اون چیزی که مد نظر دارم رو پیدا کنم.

 9. نازنین گفت:

  سلام ، پرده برقی عمودی برای آشپزخانه نصب کردم و وقتی میخوام باز و بستش کنم وسطاش گیر میکنه شما راه حلی بلدین که درستش کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

 10. نیوشا گفت:

  سلام ، آیا امکان این هست که سرعت پرده برقی را تنظیم کنیم؟

 11. همایون گفت:

  سلام وقت بخیر شما تعمیر موتور پرده برقی هم جز گارانتیتون حساب میشه؟

 12. لیلا گفت:

  سلام ، پرده برقی که دارم موقعی که باز و بسته اش میکنم اولش یک مکث کوتاهی میکنه سپس شروع به کار میکنه به نظرتون ایرادی پیدا کرده؟

  1. فرحزادی گفت:

   سلام ممنون از اینکه ما رو انتخاب کردین.
   در جواب سوالتان : باید مشاورین ما جهت بررسی مشکل پرده برقی شما را بازبینی کنند در آن صورت میتوانیم این ایراد را برطرف کنیم.

 13. زینب گفت:

  سلام لطفا نحوه نصب رو در قالب ی ویدیو قراربدین.متشکرم

 14. نازیلا رستمی گفت:

  سلام پرده های برقی جلوی نور رو به خوبی میگیره یا نور ازش عبور میکنه؟!

 15. طناز مبارکی گفت:

  سلام
  برای کسی که مستاجر هست و ممکنه سایز پنجره تغییر کنه، آیا پرده برقی مناسبه؟ راه حلی داره مثلا اگه بخوایم عرض پرده زیاد بشه؟

 16. حمید باقریان گفت:

  پرده برقی هایی که می فروشی برند های مختلفی دارند یا همشون تولید شرکت خودتون هست؟ من سرچ کردم موتورهای پرده برقی انواع مختلفی داشت و برندهای مختلفی تو بازار بود خواستم بدونم کدومش بهتره و پرده هایی که شما تولید میکنید از چه موتوری تشکیل شد ایا گارانتی داره اگر داره چند ساله است ؟راجع به اینها اگر توضیحات بیشتری بدید ممنون میشم

 17. Hossein گفت:

  ممنون از توضیحات خوبتون ، پرده برقی رو میشه آیا برای محیط اداری هم استفاده کرد ؟؟ من برای محیط کار میخوام تهیه کنم و نمیدونم قابل استفاده هست یا نه

 18. سحر گفت:

  سلام وقتتون بخیر . واقعا کیفیت پارچه هایی که توی پرده ها استفاده می کنین عالیه . من برای خونمون ازتون خرید کردم . علاوه بر اینکه سریع فرستادین و خوش قول و آنتایم بودین ، الان بعد از حدود یک سال و نیم هنوز همونجورین و من میخوام برای محل کارمم ازتون پرده برقی سفارش بدم . واقعا راضیم .

 19. نیما فارابی گفت:

  برای محیط کار میخوام پرده برقی کرکره ای چوبی بگیرم اما دوست دارم این مدل پرده هاتون رو روی پنجره و در حالت نصب شده هم ببینم. ممکنه پروژه های انجام شده و پرده هایی که نصب کردید رو برامون داخل سایت بذارید که ببنییم فضای دفتر کار با نصب اون پرده چه شکلی میشه؟ الان فقط ظاهر رنگ و طرح پرده مشخصه تو عکس محصولات

 20. سیما گفت:

  سلام من میخوام پرده برقی اتوماتیک بگیرم ولی شنیده بودم که پرده برقی اتوماتیک بعد از یه مدت ممکنه خراب شه و هی خودش باز و بسته شه . میخواستم ببینم این واقعیت داره؟ بعد پرده های شما ضمانت دارن ؟ اخه میترسم بخرم بعد خراب شه .

  1. nastaran گفت:

   من پرده برقی دارم تاحالا خودش باز و بسته نشده ول یپارسال گیر کرد و باز نمی شد. که زنگ زدمی واسه تعمیر اومدن مشکلشو برطرف کردن. هزینه تعمیرش اونقدری بالا نشد که بگم اصلا خریدش نمی صرفه. حالا خودتون می دونید ولی یهو این پیامو دیدم گفتم بگم برای من که اتفاق نیوفته. تازه همه پرده های متین ضمانت دارن

 21. معصومه رحمتی گفت:

  برای اندازه گیری و بازدید که کارشناستون اومد منزل ما من خیلی از اخلاق و رفتارشون خوشماومد و با اطمینان سفارش پرده برقی دادم. خداروشکر الانم که پرده مون نصب شده خیلی ازش راضیم بنظرم هم کیفیت و جنس خوبی داره هم قیمتش مناسب دراومد برامون. خواستم ازین طریق هم از پرده فروشی متین تشکر کنم که هوای مشتریو دارهو جس خوب میده دست مشتری

 22. tanaz گفت:

  خودتون کدوم مدل پرده برقی رو پیشنهاد می کنید که بهتره؟ بدون در نظر گرفتن قیمت هاش البته..
  الان من بین پرده زبرا و کرکره ای موندم قبلا فکر می کردم فقط ی مدل پرده برقی کرکره ای داریم اما الن که اومدم خرید کنم فهمیدم تقریبا همه پرده ها امکان برقی شدنشون هست ولی می خوام بدونم طول عمر کدومشون بیشتره

 23. سرمست گفت:

  سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم راجع به این پرده برقی ها، می خواستم ببینم گارانتی چند ساله دارند؟ و اینکه گارانتی پرده های برقی و اتومات شامل چه مواردی میشود؟ مثلا اگر موتور گرده به یکباره از کار بیوفتد یا ضعیف شود شما تعمیرات یا تعویضش را به صورت رایگان انجام میدهید ؟

 24. مونا یاری گفت:

  سلام من میخوام‌پرده برقی بخرم سوالم این بود که برند موتورهای پرده های برقی شما چی هست و چند سال ضمانت دارند؟ اگر موتور پرده خراب بشه خودتون واسه تعمیر میایید خدمات تعمیر و سرویس موتور هم دارید؟ بعد هزینه هاش چجوریه میخوام بدونم اگه پرده برقیم خراب بشه باید زیاد هزینه کنم واسش یا نه اصلا به صرفه هست خریدش؟

  1. ستاره گفت:

   مجموعه ما خدمات مختلفی از جمله تعمیرات پرده برقی را برای شما عزیزان قرار داده است. گارانتی پرده ها یک سال هست و پس از خرید هر مشکل یا سوالی داشتید مشاورین ما درخدمت شما می باشند.

 25. تارا تیرانداز گفت:

  پرده برقی هوشمند هم دارید؟ من یسری نمونه خارجی دیدم که پرده برقی هاشون علاوه بر ریموت با موبایل هم کنترل میشه. بعد اگه داریدش کار کردن باهاش رو هم بهمون آموزش می دید یا دفترچه راهنمایی چیزی داره؟ چون تاحالا نه خونم هوشمند بوده نه پرده اتومات داشتم اما دوست دارم تهیه کنم ولی کار باهاشو بلد نیستم. برنامه خاصی باید روی گوشی نصب بشه؟

 26. سعیده رحمتی گفت:

  اولش برای خرید پرده برقی خیلی مردد بودم اما الان وقتی که برای نصبش اومدید و چند روز از خریدم گذشته خیلی خوشحالم و راضیم دستتون درد نکنه فکر نمیکردم که بتونم با هزینه ای مناسب جوری و پرده برقی تهیه کنم و مرا به یک خانه مدرن و شیک تبدیل کنم

  1. shiva گفت:

   شما پرده برقی که خریدید با گوشی هم باز و بسته میشه؟ یعنی هوشمنده و اپلیکیشن داره یا نه فقط با یه ریموت تنظیم میشه؟ منم میخوام پرده برقی سفارش بدم ولی نمی دونم هوشمند بگیرم یا ساده و نمی دونم چقد تو هزینه هاشون باهم متفاوتن اگه تفاوتشون زیاد نباشه بنظرم پرده هوشمند خیلی کاربردی تره

 27. رزیتا گفت:

  این رنگ بندی پرده برقی که پذاشتید خیلی خوبه. من واسه خونمون پرده برقی شکلاتی و کلا تو زمینه قهوه ای میخواستم تو سایتتون همین الان پیداش کردم خیلی خوشگله همونی که میخواستمه. فقط قبل از سفارشم میخوام بدونم رنگ بندی سایت درسته دیگه؟ پرده ای که میرسه به دستمون رنگش دقیقا شبیه عکسش هست؟؟

 28. رمضانی گفت:

  ببخشید من حس می کنم جدیدا موتور پرده برقی خیلی سروصداش بیشتر شده قبلا موقع باز و بسته شدن صدا نمی داد. الان مشکلش از چیه دقیقا؟ ممکنه که موتورش در حال خراب شدن باشه؟ شما میتونید برا یسرویس و تعمیرات موتورش بیایید و چک کنید مشکلشو برطرف کنید؟ من دو سال پیش این پرده رو ازتون خریم الان نیاز به پشتیبانی دارم

 29. darya گفت:

  قبلا فکر می کردم پرده برقی به دردم نمی خوره و برای خونه های خیلی لاکچریه ولی همسرم تو سرم انداخت که حالا که میخواییم پرده ها ور عوض کنیم چرا پرده برقی نخریم؟ من هم قبول کردم حالا که از شما پرده خریدیم خیلی راضیم و خوشحالم که پرده قدیمی و معمولی نگرفتم. به همه ام پیشنهاد می کنم که از این مدل پرده بگیرن خیلی آدم راحته برای باز و بسته کردنشون

 30. رامین رضویان گفت:

  خیلی خیلی ممنونم برای اینکه انقدر بااخلاق و منصف هستید. همین پرده برقی که از شما خریدم رو جای دیگه قیمت کردم خیلی گرون تر می گفتن. و از طرفی کیفیت پرده هم خوبه و همه چیز عالیه. خnمات خوبی را هم در اختیاv ما قرار دادید مث سرویس و بررسی موتور پرده برقی که خواستم بخاطرشون حتما با پیامی تون تشکر کنم.

 31. باران طاهری گفت:

  بنده جهت خرید پرده برقی با مشاورین تماس گرفتم خیلی خوشحالم که انقدر خوش برخورد و صبور بودن در پاسخگویی. اطلاعات راجع به پرده ها بیشتر بالا رفت و تونستم یک تصمیم درست بگیرم و خرید خوبی داشته باشم منتظرم سفارش پرده ام آماده بشه. وقتی سفارش و تحویل گرفتن باز هم نظر مراجع به محصولی که خریداری کردم میدم فعلاً از مشاوره و پاسخگویی این مجموعه خیلی راضی بودم

 32. باران طاهری گفت:

  بنده جهت خرید پرده برقی با مشاورین تماس گرفتم خیلی خوشحالم که انقدر خوش برخورد و صبور بودن در پاسخگویی. اطلاعات راجع به پرده ها بیشتر بالا رفت و تونستم یک تصمیم درست بگیرم و خرید خوبی داشته باشم منتظرم سفارش پرده ام آماده بشه. وقتی سفارش و تحویل گرفتن باز هم نظر مراجع به محصولی که خریداری کردم میدم فعلاً از مشاوره و پاسخگویی این مجموعه خیلی راضی بودم

 33. مریم فاتح گفت:

  توی محصولات سایتتون پرده کرکره ای ها هم پرده برقی هستند یا نه من از چند مدل پرده هایی که ریتون خوشم اومد طرح های خیلی جذابی داشت که جاهای دیگه ندیده بودمشون اما دنبال پرده برقی هستم اگر اونها برقی هستند یا قابلیت تبدیل به برقی دارند بهم بگید و قیمت حدودی شون هم لطف کنید بگید

 34. یسنا باقری گفت:

  چند وقته موتور پرده برقی خونم دچار مشکل شده شما میتونید برای تعمیرش بیاید؟ بعد الان حدودا هزینه تعمیرات موتور پرده یا تعویضش چقدر میشه. من این پرده رو دو سال پیش از تو من خریدم قیمت های الان رو نمیدونم

 35. Kamrani گفت:

  همه مدل پرده ها تبدیل به پرده برقی میشن؟ مسلمانان میشه پرده ساده خونمون رو برامون تبدیل به پرده اتوماتیک و برقی کنید؟ آیا حتماً باید از اول یک مدل برقی سفارش بدیم که من همین چند وقت پیش شاید حدود ۶ماه شده باشه پرده زبرا خریدم اما برقی نیست، الان دوست دارم پرده ام کنترلی باشه چیکار کنم؟

 36. سیمین علیپور گفت:

  پرده برقی یکی از مفیدترین چیز های بود که ما برای خونمون خریدیم و خوشحالم که برای خریدش عجله نکردیم و از فروشگاه شما سفارش دادیم چون قبل از اون خیلی دنبال مدل های جدید پرده برای پذیرایی منزلمون می گشتیم و حتی نزدیک بود یک مدل پرده دیگه رو از فروشگاه دیگه بخریم تا این که دیدیم کاربرد پرده برقی خیلی خوب و تصمیم و عوض شد و از شما سفارش دادیم خداروشکر از محصولی که به دستمون رسیده خیلی راضی هستیم

 37. شهسواری گفت:

  تو ایران پرده برقی هوشمند وجود داره؟ شما می فروشید چنین پرده هایی که مخصوص خونه های هوشمنده و با کمک اپلیکشن تو گوشی میشه بهش برنامه داد. من ساختمونم هوشمنده می خوام ببینم پرده ای هست که به سیستم هوشمند خونه وصل بشه و درست کار کنه؟

 38. مریم نیازی گفت:

  ما قبلا یه سایبان برقی داشتیم واسه مغازه، خیلی موقع باز و بشته شدن صدا میداد البته بعد چند ماه کار کردن اینجوری شد. میخوام ببینم موتروی که تو پرده برقی استفاده میشه هم از هموناست که بعد یه مدت سروصدا میکنه؟ اخه پرده برقی رو واسه راحتی می خره آدم ولی اگه قرار باهش صدا بده که اصلا خوب نیست.

 39. محمدجواد گفت:

  سلام خسته نباشید. ببخشید میشه لیست قیمت پرده های برقی رو قرار بدید؟ مثلا پرده برقی زبرا، پرده برقی شید، برقی کرکره ای و… هر کدوم هزینه هاشون چقدره و متری چند درمیاد؟ اینجوری لازم نیست هی برای استعلام قیمت تماس بگیریم. من میخوام قیمت مدل های مختلف رو بدونم و باهم مقایسون کنم

  1. سلیمان پور گفت:

   قیمت پرده برقی ها بر اساس نوع اندازه و مدلشون مختلف هستند به نظرم اگر قیمت پرده خاصی رو میخوان تماس بگیرید و ازشون بپرسید من خودم هر سوالی که دارم همیشه تماس میگیرم و جوابم رو مشاورین خوب و خوش اخلاقی دارند

 40. راضیه مردانی گفت:

  پرده های قدیمی و معمولی رو هم میشه برقی کرد؟ من مدل پرده خونمو دوست دارم و تازه یک ساله که خریدمش ولی الان به فکر پرده برقی افتادم جالبه به نظرم. امکانش هست که هممون پرده قدیمی رو اتوماتیکش کنید؟ یا یه همچین چیزی وجود نداره و امکان پذیر نیست!؟

 41. لادن گفت:

  شستشوی پرده های برقی چجوریه؟ شما خودتون خدمات شستشو هم دارید!؟ کاش یکم‌جرئی تر بگید چه روش تحقیق تمیز کردن این مدل پرده ها چی هست هست جوری که بهشون آسیبی نرسه. قبل از خرید به نظرم این اطلاعات رو داشته باشیم خیلی بهتره.

 42. مجید رحمانی گفت:

  من برای محل کارم از شما پرده برقی خریدم. دیگه لازم نیست پرده رو باز و بسته کنم. اتفاقا من میز کارم از پنجره دور بود و واسه اینکه پرده رو بکشم کنار هی باید بلند می شدم و خیلی رومخم بود این قضیه. وقتی بحث عوض کردن پرده دفترهای شرکت شد من سریعا از طریق سایت شما اقدام کردم چون قبلا می شناختمون و میدونستم تو فروش پرده های برقی و اتومات باتجربه اید

 43. معنوی نژاد گفت:

  پرده شید های چاپی پرده برقی هم هستن؟ من کد 6135 رو میخوام اما دستی نباشه میخوام همون پرده شید برقیش رو بخرم. هزینه اش چقدر میشه؟ موجود هست اصلا ؟ و اینکه لطفا بگید این چاپی ها رنگ و طرحشون بهمرور نمیره؟

  1. ستاره گفت:

   سلام بله پرده های شید برقی ما موجود هستند و جزو پرده های پرطرفدار و مدرن می باشند. هزینه پرده های باهم کمی متفاوت است. برای اطلاع از قیمت و موجودی طرح ها با مشاورین پرده متین تماس بگیرید. در مورد رنگ هم، خیر رنگشان نمی رود و پرده های گارانتی دارند.

 44. سمیر گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید میخوام بدونم رنج قیمت پرده برقی هاتون چجوریه و چقدر با پرده های عادی یا زبرا متفاوت هست ؟ قبلا تو واتساپ پیام داده بودم ولی االان دیگه نمیتونم و واتساپم قطعه اگه میشه به قیمت حدودی بگید ببینم میصرفه خریدنش یا نه اضلا شاید به اندازه بودجه من نباشه

 45. دانیال فاتحی گفت:

  سلام اگه چندتا پرده برقی برای کافی شاپمون بخواییم بخریم. هزینه اش کمتر میشه؟ تخفیف هم میدید؟ ما 4 تا پرده میخواییم بیشتر تو فکریم پرده شید بخریم چون به دیزاین و فضای کافه مون میاد. حالا اگه مشاوره میدید پرده های دیگه هم پیشنهاد بدید بهمون خوبه. یک پرده برقی ساده برای فضای مدرن میخواییم

 46. سمانه عباسی گفت:

  با سلام
  پرده برقی به برق مستقیم شهری وصل میشه یا به صورت شارژی و باطری خوره؟

 47. سمیرا گفت:

  پرده های قدیمی هم میتونن به پرده برقی تبدیل شن؟ من پرده اتقامو خیلی طرح و رنگشو دوست دارم حالت پانچی هم داره. شما میتونید همونو برقی کنید یه جور که با ریموت باز و بسته شه ؟ یا باید حتما پرده رو از اول بخرم اگه قراره خرید کنیم شما تو همون طرح و رنگ ممکنه بتونید برام پرده تولید کنید!

 48. مسعود علیدوستی گفت:

  معنی پرده برقی می خوام که اتوماتیک باشه راس یک ساعتی باز و بسته شده فکر کنم بهش میگن پرده هوشمند میشه بگید قیمت چنین پرده ای چنده چقدر با پرده های برقی عادی که با ریموت باز و بسته میشن تفاوت قیمت داره

 49. مسعود علیدوستی گفت:

  معنی پرده برقی می خوام که اتوماتیک باشه راس یک ساعتی باز و بسته شده فکر کنم بهش میگن پرده هوشمند میشه بگید قیمت چنین پرده ای چنده چقدر با پرده های برقی عادی که با ریموت باز و بسته میشن تفاوت قیمت داره!؟

 50. علی گفت:

  قیمت سرویس پرده برقی چقدر هست؟

  1. مدیر سایت گفت:

   لطفا در مورد اطلاع از قیمت و شرایط خرید پرده برقی با شماره فروشگاه تماس بگیرید.

 51. زینت گفت:

  خداییش پرده برقی نسبت به مدل های دستی قدیمی خیلی بهتره. من این مدل پرده ها رو به همه پیشنهاد می کنم

 52. علی جان گفت:

  پرده برقی وسیله ارزشمندی هست. از این نظر میگم که با خیال راحت وقتی خونه رو ترک میکنم میدونم تو ساعاتی که افتاب شدیده باعث نمیشه فرشا خراب شه. ممنون از مطلبتون

 53. علیرضا گفت:

  من ی پرده برقی خریدم که دیگه خیالم رو راحت کرده بابت عدم ورود نور بیش از اندازه و خرابی وسایلی که با نور خراب میشن. امیدوارم بقیه هم که خریدن هم عین من راضی باشن با تشکر مدیر سایت بابت این مطلب مفید

 54. رضا احمدی گفت:

  خیلی خوبه که پرده برقی با قطعی برق هم میشه با دست باز و بستش کرد. اینطوری دیگه نگرانی وجود نداره که مبادا با قطعی برق افتاب دائما تو خونه بزنه

 55. الله یار گفت:

  پرده برقی رو من قصد دارم بخرم ولی ی سوال دارم آیا زحمت نصبش رو هم میکشید؟ ما مهارت زیادس تو نصبش نداریم. برای درخواست نصب چ کنیم؟

  1. مدیر سایت گفت:

   بله کارشناسان ما در پرده متین در این زمینه میتونن شمارو راهنمایی بفرمایند. درخواست نصب رو میتونید از شماره فروشگاه ثبت بفرمایید.

 56. عبدالله گفت:

  چقدر من با این فناوری هوشمند پرده برقی حال میکنم. بهش برنامه دادم خودش میدونه کی باز باید باشه و کی بسته بشه. من که خیلی راضیم. دیگه نگرانی قطعی برق هم نیستم

 57. شقایق گفت:

  من خیلی دوست دارم هم برای محل کارم و هم برای خونم پرده برقی بخرم. مهم اینجاست که بدونم نصبش رو هم تقبل میکنید یا خیر؟ من حقیقتا تخصصی تو این حوزه نصب ندارم بخاطر همین میپرسم.

 58. احمد گفت:

  من دوست دارم که پرده برقی رو برای خونه خودم بخرم. ولی نکته دارای اهمیت اینه که من به عنوان یک خانم خیلی نمی تونم تو کارای نصبش و همچنین برشش خودم کار کنم. برای همین از شما می خوام این پرده رو علاوه بر فروش نصبش و برشش رو هم انجام بدید. ولی گذشته از همه اینها اینکه میشه از راه دور کنترلش کرد رو خیلی می پسندم. ممنون از خدماتتون

 59. گیتی گفت:

  پرده برقی رو می خوام خریداری کنم. ولی نکته دارای اهمیت اینه که به عنوان ی خانم حقیقتا تخصصی تو نصب و نیز برش دادنش ندارم. ولی اینو میدونم که خیلی روی دکوراسیون و البته تنظیم نور محلی که توش قراره زندگی کنم موثره. میشه بگید برای نصب و برشش چطوری درخواست خدمات رو مطرح کنم؟ این اتوماتیک بودن این پرده ها خیلی جذبم کرده

 60. هومن گفت:

  من پرده برقی رو یک گزینه بسیار خوب تلقیش میکنم. امکان کنترل از راه دور تنها یکی از دلایلیه که باعث میشه من یک گزینه بسیار خوب تلقیش کنم. از طرف دیگه‌ طرح های مختلفی که این پرده داره هم باعث شده من برای تمامی اماکنی که توشون وقت میزارم گزینه مناسبی بدونمش. هم زیباس و هم کار باهاش راحته. فقط زحمت نصبش رو هم بکشید

 61. جمال گفت:

  ممنون از اطلاعات خوبتون. تو بحث عناصر دکوراسیون و موارد مشابه یکی از چیزهایی که شاید خیلی تو کشور ما مدنظر قرار نگرفته همین پرده های برقی هستن. من خودم خیلی علاقه مندم این پرده ها رو بخصوص همراه با لوگوی کسب و کارم چاپ کنم‌ و حتما مزاحم شما خواهم شد. بازم مرسی از اطلاعاتتون

 62. محمد رضا گفت:

  واقعا پرده برقی ارزش خرید چون به شدت کارو راحت میکنه. شما نصبش رو هم انجام میدید؟

  1. مدیر سایت گفت:

   بله برای اطلاع از شرایط نصب و خرید با شماره های فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
Start typing to see products you are looking for.