موتور پرده برقی

موتور پرده برقی

موتور پرده برقی

موتور پرده برقی

موتور پرده برقی از مهم ترین اجزای آن محسوب می شود و وظیفه اش کنترل پرده به صورت اتوماتیک را دارد تا بدون دخالت دست بتوان پرده را باز و بسته کرد.

موتور های پرده دارای ریسیور های داخلی یا به اصطلاح سرخود می باشد که برای کنترل فقط نیاز به تهیه ریموت می باشد تنها با کلیک روی دکمه ی ریموت پرده هوشمند به راحتی باز و بسته می شود.

ذکر این نکته لازم است که نوع عملکرد پرده برقی کنار روی یک و دو طرفه تاثیری در تعداد و مدل نصب موتور پرده برقی ندارد. توسط یک عدد موتور پرده هوشمند می توانیم پرده را به هر صورتی که خواستید راه اندازی کنید.

نکاتی که در هنگام خرید موتور پرده برقی باید در نظر گرفت!

اولین نکته ای که در هنگام خرید موتور پرده باید در نظر گرفت این است که در هنگام شروع به کار برای بستن یا باز کردن پرده هوشمند باید آرام حرکت کند و سپس در ادامه سرعت بگیرد و در انتها نیز به آرامی حرکت کند تا پرده برقی زیباتر جلوه کند.

موتور پرده هوشمند هیچ مانعی در باز و بسته شدن پرده اتوماتیک نباید داشته باشد چراکه ممکن است باعث پارگی پرده شود.

همچنین موتوری که برای پرده عمودی انتخاب می کنید باید قابلیت این را داشته باشد که بتوانید سرعت را کم و زیاد کنید.

بعضی از موتورهای پرده برقی قابلیت این را دارند که اگر شما پرده را لمس کنید و به یک طرف بکشید بقیه ی پرده به صورت اتوماتیک هر طرفی که بخواهید جمع یا باز می شود.

برای اینکه بهترین موتور را برای پرده هوشمند مورد نظرتان انتخاب کنید می توانید با تیم حرفه ای پرده متین تماس گرفته و از ما مشاوره دریافت کنید. از اینکه بتوانید پرده برقی بسیار مناسب و کاربردی را داشته باشید به فروشگاه اینترنتی پرده متین مراجعه کنید.

انواع موتور پرده برقی را بشناسید!

موتور پرده برقی مدل های مختلفی دارد که برحسب نیاز مشتریان و نوع کاربردشان مورد استفاده قرار می گیرد. اما اگر بخواهید موتورهای پرده برقی را به چند دسته تقسیم کنیم می توان گفت که 3 نوع موتور برای پرده های برقی در مدل های متنوع وجود دارد که به موارد زیر تقسیم کرد :

– موتور همراه با ریسیور داخلی

– موتور بدون ریسیو داخلی ( این نوع موتورها برای خانه های هوشمند خیلی مناسب است و باعث می شود که بتوانید به راحتی کنترل کنید)

– مدل دو منظوره با ریسیور و اتصال بوسیله ی سیم در این حالت شما هم می توانید با ریموت باز و بسته کنید هم اینکه به صورت دستی این کار را انجام دهید.

بازهم در انتخاب پرده برقی با انواع موتورها می توان گفت که بستگی به نوعی که انتخاب می کنید دارد و می توان گفت که هر نوع موتوری که انتخاب کردید می تواند نیاز شما را برطرف سازد انتخاب موتور سلیقه ای است می تواند هر نوعی که میخواهید باشد.

موتور پرده برقی - پرده های برقی

با نصب موتور پرده ی ساده را به پرده برقی تبدیل کنید!

اگر پرده ی ساده ای دارید و می خواهید آن را به پرده های برقی تبدیل کنید به راحتی با نصب موتور برقی این کار انجام می شود لازم نیست برای خرید پرده دوباره اقدام کنید.

اگر هم پرده کرکره ای دارید که با میله ای کنار آن باز و بسته می شود قابلیت این را دارد با نصب موتور به راحتی برقی شده با ریموت باز و بسته شود.

مخصوصا جاهایی که قابلیت دسترسی ندارد و نمی توان پرده را باز و بسته کرد بهترین گزینه این نصب پرده اتوماتیک است. به عنوان مثال اگر میخواهید پرده آشپزخانه را به راحتی تمیز کنید یا اینکه در هر موقعی خواستید آن را بدون هیچ دردسری باز کنید پرده های زبرا می تواند بهترین پیشنهاد برای شما باشد.

اگر از پرده های ساده خسته شدید برای خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی پرده متین دیدن کنید تا بتوانید پرده لاکچری را برای دکوراسیون لاکچری خود داشته باشید.

1/5 - (1 امتیاز)

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *