فروشگاه اینترنتی پرده برقی

 

فروشگاه پرده متین به مدیریت آقای مجتبی مشکاتی خدماتی در زمینه ی نصب ، تولید و فروش انواع پرده برقی ، پرده رومن ، پرده کرکره ای ، پرده شید ، پرده زبرا و .. ارائه می دهد.

 

تضمین کیفیت پرده برقی

فروشگاه اینترنتی پرده متین سعی بر آن دارد انواع سازه های پرده را از پارچه گرفته تا موتور با کیفیت و مرغوب با قیمت مناسب به شما مشتریان گرامی عرضه مینماید.

 

نصب و راه اندازی پرده برقی

عوامل فنی متخصص پرده برقی با مراجعه به محل شما اقدام به نصب و راه اندازی و تحویل سریع و به موقع پرده ها مینمایند. هدف ما لبخند رضایت شماست.

 

فروش انواع پرده برقی

فروشگاه اینترنتی پرده برقی با بهره گیری از دانش روز و نیروهای زبده و آموزش دیده سعی بر آن دارد انواع پرده برقی را با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

 

خدمات پس از فروش پرده برقی

فروشگاه اینترنتی پرده برقی بعد از فروش و نصب انواع پرده برقی در صورت بروز هرگونه مشکل حداکثر تا 48 ساعت به صورت رایگان اقدام به تعمیر یا تعویض اجناس فروخته شده مینماید. پرده های فروخته شده تا یکسال دارای گارانتی میباشند.

 

پیشنهاد ما این است قبل از سفارش هر نوع پرده با مشاوران ما در مورد اندازه گیری صحیح و نکات لازم برای انتخاب و ثبت سفارش بدون اشکال مشورت نمایید. با اندازه گیری دقیق مارا در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

از بس میل پرده عوض کردم خسته شدم ، یکی از دوستام پیشنهاد داد که پرده برقی نصب کنم و راحت بشم منم حرفشو گوش دادمو به اولین شرکتی که تونستم اعتماد کنم پرده متین بود ، واقعا کارشون درسته.

میخواستم یه تغییر اساسی اتاق جلسه ی شرکتمو بدم و اولین چیزی که واقعا دوست داشتم تغییر بدم پرده هاش بود. وقتی پرده برقی را توی اینترنت دیدم و فهمیدم که میشه روش تبلیغات چاپ کرد کلی حال کردم و سریع از پرده متین سفارش دادم کارشون واقعا عالی بود به کنار کیفیت چاپ انقدر بالا بود که هر کی میدید دهنش باز میموند. ممنونم ازتون ازینکه تمام تجهیزاتم هوشمند بود ولی پردم ساده بود خیلی ناراحت بودم چون حوصله ی جمع کردن اون پرده های بزرگ اتاقمو نداشتم و واقعا سنگین بود ، وقتی فهمیدم پرده برقی وجود داره و اینکه میشه با سیستم هوشمند خونم تطابق بدم خیلی خوشحال شدم و همچنین ممنون از شرکت پرده متین که تیمه این حرفه ای دارن.