پرده برقی, پرده زبرا, مقالات

آیا پرده برقی گران است؟

عملکرد پرده هوشمند

هزینه پرده برقی زبرا چقدر است؟

یکی از بهترین کارهایی که برای پوشش پنجره های خود می توانید کنید انتخاب پوشش درست برای پنجره های خانه می باشد. تا زمانی که پوشش هایی مانند پرده برقی زبرا در خانه شما سالم کار می کنند مزایای بسیاری را باعث خواهند شد. البته که درابتدا ممکن است هزینه های اولیه ای را داشته باشند. ولی انقدر مزایا دارند که این هزینه ها دربرابر این مزیت ها هیچ هستند. شاید از میان این مزایا کنترل نور و نیز حفاظت از فضای شخصی زندگی خانوادگی شما مهم ترین مواردی باشند که باید ذکر کرد. به علاوه اینکه استفاده درست از منابع انرژی و نیز هدیه دادن ظاهری زیبا به خانه هم موارد دیگری هستند که در این باره به آن ها اشاره کنیم.

سرمایه گذاری از طریق خرید پرده برقی زبرا

پرده برقی شاید در ابتدا هزینه راه اندازی اش زیاد به نظر برسد. ولی انقدر مزایا دارند و از پرداخت دیگر هزینه ها ممانعت به عمل می آورند که خودتان این پرده ها را بیشتر سودآور تلقی می کند تا هزینه بر! این وضعیت درست مانند سرمایه گذاری در بورس است. هزینه ای که امروز می پردازید شاید فردا روزی با گران شدن سهم سبب سودآوری شما شود.
شاید برای شما سوال پیش بیاید که چطور کنترل یک پرده از راه دور و نیز از طریق کنترل یا تلفن همراه را سودآور تلقی می کنید؟ منظور ما از سرمایه گذاری چیز دیگری است. منظور ما این است که چنین پرده هایی سب صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند. طوری که چه در فصل تابستان و چه در فصل زمستان خواهید دید که با تنظیم نور و دریچه این پرده ها به خوبی امکان صرفه جویی در مصرف انرژی فراهم است.
به دلیل اینکه این پرده ها قابلیت کنترل از هر نقطه را به شما می دهند می توانید این اطمینان را حاصل کنید که می توانید به خوبی میزان ورود نور خورشید و گرمای آن و البته ورود هوای بیرون و تاثیر آن بر دمای داخل را کنترل کنید. حتی خارج از خانه نیز می توانید از بسته بودن و یا باز بودن پرده های هوشمند اطمینان حاصل کنید. طوری که فضای داخلی را می توان از راه دور نیز دنج نگه دارید. از طرف دیگر نیز استفاده از وسایل گرمایشی و یا برودتی نیز کمتر مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

سرمایه گذاری از طریق خرید پرده برقی زبرا

سرمایه شما هدر نرفته است!

شاید درابتدا درباره خانه هوشمند و نیز سرمایه گذاری برروی آن تردید داشته باشید. ولی این را بدانید هر اقدام مثبتی که برای خانه خود انجام می دهید بازپرداختی را داراست. برای نمونه می توان به زیباکردن باغ و باغچه و یا رنگ زدن راهرو و اعمال مشابه اشاره کرد. علاوه بر اینکه با تعبیه کردن این پرده ها در منابع انرژی صرفه جویی می شود خواهید دید که ارزش خانه شما نیز بالا خواهد رفت. بنابراین با قیمتی بیشتر از قیمت خرید می توانید خانه را به فروش برسانید.
البته منظور ما این نیست که به محض تجهیز خانه خود به پرده زبرا اتوماتیک سریعا برای فروش آن اقدام کنید. فقط هدف ما این بود بگوییم که این کار نوعی سرمایه گذاری می باشد. همین پرده ها و سایر تجهیزات پیشرفته خود به خود در مشتری حس خوب ایجاد می کند. بنابراین اصلا برای مجهز کردن خانه خود به تجهیزات مختلف اصلا فکر هزینه اش نباشید. چرا که با این کار روزی که قصد فروش خانه خود را داشته باشید و یا روزی که نخواهید از سیستم های گرمایشی و سرمایشی استفاده کنید سرمایه شما برخواهد گشت.
خانه های هوشمند و فناوری هوشمند می توانند سرمایه گذاری اولیه دلهره آور باشند. اما درست مانند هر ارتقای خانه شما، ارتقاء مسیر ورودی، رنگ آمیزی مجدد دیوارها و ساختن یک باغ، می توانید انتظار داشته باشید که به طرق مختلف به شما بازپرداخت شود. اگر می‌توانید به پرده‌های چوبی موتوردار مانند خرید در بورس یا اوراق قرضه فکر کنید، می‌توانید به روش‌هایی فکر کنید که هزینه اولیه شما را برمی‌گردانند.

هزینه پرده برقی زبرا

مزایای پرده برقی که به چشم نمی آیند.

البته که مزایای مالی تنها مزیت هایی نیستند که پرده برقی زبرا داراست. البته که مزایای دیگری مانند راحتی و نیز امکان استفاده توام با سهولت و البته تنظیم نور به بهترین شکل مواردی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند. به عنوان یک صاحب خانه باتدبیر خانه خود را به بهترین چیز ها تجهیز کنید تا مشتری اصلا روی چانه زدن بابت قیمت را نداشته باشد.
البته که قرار نیست تمامی پنجره های خود را با این کار مجهز کنید. تنها می توانید چند پنجره را مجهز کنید و به بیان بهتر در مجهز کردن پنجره انتخابی عمل کنید. برای نمونه می توانید به سراغ مکان هایی چن اتاق خواب و … بروید. بهترین مکان های تجهیز این پنجره ها مکان هایی هستند که خانواده شما بیشتر وقت خود را انجا می گذارنند.

سرمایه گذاری برروی منزل

سرمایه گذاری برروی خانه شما فقط مزایای مالی ندارد. بلکه راحتی زندگی شما را نیز به دنبال دارد. فرض کنید با تنظیم میزان دید ساختمان های اطراف حریم خصوصی خود را به خوبی حفاظت کنید. در این صورت خواهید دید که به همراه خانواده خود می توانید راحت در خانه خود زندگی کنید. بنابراین افزایش ارزش خانه شما تنها سودی نیست که می برید. بلکه سود اصلی اسودگی خاطر شماست.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *