پرده, پرده برقی, مقالات

آیا خرید پرده برقی ارزشش را دارد؟

آیا خرید پرده برقی ارزشش را دارد

پرده برقی بخریم؟

هنگامی که صحبت از خرید پرده برقی می شود افراد سوالاتی را مطرح می کنند؟ مثلا می پرسند آیا می توان پرده شید را از دور کنترل کرد و یا امکان کنترل با تلفن همراه فراهم است؟ به علاوه اینکه می پرسند آیا گزینه مناسبی از نظر هزینه هستند و اینکه منبع انرژی این محصولات به چه ترتیب است؟ تلاش ما در این مطلب این است که به این سوالات پاسخ دهیم و درباره پرده برقی اطلاعاتی کامل را خدمت شما شرح دهیم.
دکوراسیون روز به روز پیشرفته می شود و یکی از اصلی ترین مصادیق پیشرفت در حوزه دکوراسیون بحث اتوماسیون می باشد. به طوری که امکان تنظیم و کنترل وسایل خانه شما از دور فراهم باشد. به طوری که از وسایل صوتی گرفته تا سیستم های دمایی و البته روشنایی و امنیتی همه و همه می توانند امروزه از راه دور توسط صاحب خانه کنترل شوند. می توان امور را اتوماتیک تنظیم کنید تا هربار نیاز به انجام دستی آن ها نباشد. حتی پوششی که روی پنجره ها تعبیه می شود نیز از این قاعده ارزشمند بی بهره نیست.

خرید پرده برقی

ارزش خرید پرده برقی

همانطور که از نام این محصول می توان برداشت کرد کرکره برقی نوعی پوشش می باشد که برای کنترل آن از ریموت استفاده می شود. به طوری که موتور برای باز و بسته کردن پرده کار دست شما را انجام می دهد و نیازی به اینکه برای باز و بسته کردن پرده از نیروی دست استفاده کنید نیست.
به دلیل اینکه سایبان های موتوری سیم کشی جمع و جورتری را دارا هستند برای همین در خانه هایی که کودکان مشغول بازی در آن هستند تا حیوانات در آنجا زندگی می کنند گزینه بسیار مناسب تری می باشند. مدل های مختلفی از این محصولات را می توان در بازار یافت. از پرده های چوب مصنوعی گرفته تا … همه و همه در این باره مفید هستند.

تامین انرژی پرده برقی

منبع انرژی این سایبان ها یعنی پرده برقی مشتمل بر باتری های لیتیومی می باشد. به طوری که به کمک یک سیم USB اتصال به پریز صورت می گیرد. امکان اتصال برخی از این موتور ها از طریق ترانسفورماتور به پریز فراهم بوده و البته که برخی از این موتور ها می توانند به شکلی مستقیم به شبکه برق وصل شوند. عمر باتری نیز در بازه مشخصی قرار دارد. به طوری که هربار شارژ باتری می تواند امکان کارکردن بین 6 تا 12 ماه را فراهم کند. با این حال عواملی مانند اندازه سایه و دفعاتی که از آن استفاده می کنیم نیز در این باره دخالت دارند.

مزیت خرید پرده برقی

قیمت و میزان مورد اعتماد بودن پرده برقی

خرید پرده برقی نسبت به امکاناتش هزینه مناسبی دارد. اگر استفاده درست از این پرده ها کنید نیازی به نگرانی درباره قابل اعتماد نبودن این پرده ها ندارید.  تعبیر ما از استفاده درست این است که دوبار در روز از این پرده ها استفاده کنید. یکبار این پرده ها را باز کنید و دفعه ای دیگر این پرده ها را جمع کنید. نیازی برای پرداخت هزینه های گزافی به منظور خرید این پرده ها نیست. به طوری که بسیاری از افراد با توان های مالی مختلف توان خرید این محصولات را دارند. معمولا این پرده ها بین 1.5 تا 2 برابر پرده های معمولی قیمت دارند. اما مزایایی که این محصول دارد ارزش هزینه کردن را داراست. به طوری که برخورداری از موتور و نیز فناوری هوشمند سبب می شود تا این محصول یک محصول مفید باشد.

سختی یا آسان نصب پرده

برای نصب این پرده ها نیازی به کار سختی ندارید. اینکه چطور این پرده ها را نصب کنید به عواملی مانند نوع سایه بان و البته مهارت سازنده و …. بستگی دارد. ولی باید اندازه صحیحی را برای قرارگیری داخل چارچوب انتخاب کنید. به طور کلی نمی توان ادعای سخت بودن نصب پرده برقی را داشت. ولی مهارت و تجربه شما نیز در این باره تعیین کننده است.

امکان اینکه بسیاری دیگر از فناوری های هوشمند را به کمک سایبان های موتوری استفاده کنید فراهم است. برای نمونه می توان به چراغ ها و البته ترموستات و سایبان ها و …. اشاره کرد. به علاوه اینکه امور مخلتفی را می توانید برای این پرده ها برنامه ریزی کنید. برای نمونه می توان به پایین آمدن هنگام وزش باد شدید اشاره کرد. به علاوه اینکه اگر قصد تماشای یک مسابقه محبوب مثل رئال مادرید و بارسلونا را دارید و یا می خواهید یک فیلم جذاب را تماشا کنید می توانید به پرده های خود دستور بدهید که بسته شوند. می توانید در میانه های روز پرده های خود را پایین بیاورید تا سبب دور شدن نور خورشید از فضای داخلی خانه شما شود. به علاوه اینکه می توانید به منظور مشخص نبودن فضای داخلی خانه شما هم برنامه ریزی مناسب کنید.

قیمت خرید پرده برقی

آیا پرده های موتوری سر و صدای زیادی دارند؟

سر و صدایی که پرده های موتوری ایجاد می کنند دسی بل های مختلفی را شامل می شوند. به طوری که نوع محصول و نیز نوع پنجره در این باره تعیین کننده است. اما پرده های موتوری در بسیاری از موارد به گونه ای هستند که سر و صدای تولید شده از سوی آن ها خیلی زیاد نیست. درصورتی که دیدید یک موتور بی دلیل پرده را بلند می کند این امر نشان از خرابی محصول دارد.

جمع بندی

استفاده از فناوری موتور امروزه به تولید پرده برقی تعمیم یافته است. تعبیه پرده های برقی در خانه شما سبب افزایش ارزش خانه شما به طرز عجیبی می شود. به علاوه اینکه گزینه بسیار خوبی است اگر این پرده ها را برای پنجره های مرتبع خانه خود نیز درنظر بگیرید. می توانید تنظیم همزمان را برای پرده های خانه خود درنظر بگیرید تا در مواقع لزوم همه با هم بالا بروند. موتورسازی فناوری پیشرفته ای است که این روزها به صنایع مختفلی تعمیم داده شده و تولید سایبان و پرده نیز یکی از این موارد می باشد. البته که مزایای این تعمیم دادن فناوری موتورسازی تنها مربوط به اتوماسیون سازی خانه نیست. پنجره هایی که از این فناوری پرده برقی برخوردار هستند می توانند با تنظیم ورود نور به خانه شما سبب تنظیم دما شوند.

نتیجه ارزش خرید پرده برقی

موتورسازی فقط برای علاقه مندان به ابزارهای فناوری نیست. بدون شک این یک سرمایه گذاری عالی برای راحتی و کارایی هر خانه ای است. همچنین برای پنجره‌های بلند، پنجره‌های مرتفع و سایر پنجره‌هایی که دسترسی به آن‌ها سخت است، ارزشش را دارد.موتورسازی همچنین می تواند به اتاق هایی با تعدادی پنجره که باید مرتباً باز و بسته شوند کمک کند. به راحتی می‌توانید پرده‌های خود را به‌طور همزمان تنظیم کنید تا همه را بالا بکشید.این روزها موتورسازی در همه جا رایج است و شرکت‌ها سعی می‌کنند ویژگی‌های با تکنولوژی بالا را به پنجره‌ها، پرده‌ها و سایه‌بان‌ها بیاورند. مزایای موتورسازی بسیار فراتر از قلمرو اتوماسیون خانگی است. پنجره‌ها و سایه‌بان‌های موتوردار می‌توانند با حفظ دمای خانه در طول روز، هزینه‌های سرمایش و گرمایش را کاهش دهند. خرید پرده های برقی کاملاً ارزشش را دارند و شما سزاوار حریم خصوصی، راحتی و آسایشی هستید که پرده های موتوری و سایه بان ها فراهم می کنند. پس برای چی منتظری؟ خانه خود را امروز با مجموعه ای زیبا از پنجره های موتوردار ارتقا دهید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *