پرده برقی, پرده کرکره, پرده کرکره ای, مقالات

پرده کرکره برای اتاق نوزاد

پرده کرکره برای اتاق نوزاد

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

پرده کرکره برای اتاق نوزاد به دلیل تنظیم نور مناسب و قابلیت تنظیم زاویه تیغه ها بر حسب شرایط کاربرد زیادی دارد. زاویه تیغه های این پرده ها را می توان در ساعات مختلف شبانه روز با توجه به جهت تابش نور خورشید تنظیم کرد.

در نتیجه نوزادان در این فضا خواب خوبی را تجربه نموده و احساس خوشایندی خواهند داشت. پرده متین در ادامه چند پیشنهاد ویژه برای خرید پرده های کرکره ای برقی اتاق نوزادان دختر و پسر ارائه خواهد داد. با ما همراه باشید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”پرده کرکره اتاق نوزاد دختر” font_container=”tag:h2|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

 اگر قصد خرید پرده کرکره برای اتاق نوزاد دختر دارید، رنگ هایی را انتخاب کنید که با روحیات آنها سازگاری بیشتری داشته باشد. به عنوان مثال، سفید، کرم، صورتی، زرد روشن و سبز روشن همگی گزینه های خوبی در این زمینه می باشند. تمام انواع پرده کرکره های فلزی و چوبی و لوردراپه دارای تنوع زیادی هستند و حق انتخاب بالایی خواهید داشت.

علاوه بر طرح های تک رنگ، استفاده از کرکره های چند رنگ نیز می تواند برای اتاق نوزادان مناسب باشد. ترکیب طوسی روشن و صورتی، صورتی و کرم از جمله انتخاب های ایده آل در این زمینه به شمار می روند. در انتخاب پرده برای اتاق کافیست کمی خلاقیت داشته باشید و محیطی با دکوراسیون جذاب را طراحی کنید. به عنوان یک ایده می توانید تایل های پرده لوردراپه را با رنگ های مختلف انتخاب کنید و از ترکیب دو یا سه و بیشتر رنگ استفاده نمایید.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”13560″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”پرده کرکره اتاق نوزاد پسر” font_container=”tag:h3|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

اگر قصد خرید پرده کرکره برای اتاق نوزاد پسر دارید، مانند اتاق دختران باید به رنگ بندی آن توجه کنید. البته پیشنهاد می کنیم همیشه تاکید زیادی روی رنگ آبی برای اتاق پسران نداشته باشید و از سایر ترکیب ها نیز برای این محیط استفاده کنید. نارنجی، سبز، قهوه ای روشن، سفید، قرمز و سبز همگی گزینه های مناسبی هستند.

تفاوتی ندارد که اتاق دخترانه باشد یا پسرانه، در هر صورت سعی کنید تناسب رنگی میان کرکره و دیوار و روتختی و سایر وسایل تزئینی برقرار نمایید. تناسب رنگ پرده با دیوار اهمیت بسیار زیادی دارد، چون در کنار هم قرار میگیرند و جلوه زیادی دارند.

مطالب پیشنهادی گروه پرده برقی متین: پرده کرکره اتاق خواب مستر[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”3″ css=”.vc_custom_1637488659154{border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;background-color: #eaab00 !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;border-top-color: #870c0c !important;border-bottom-color: #870c0c !important;border-radius: 35px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_custom_heading text=”بهترین پرده ها در پرده متین” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:center|color:%23ffffff”][vc_column_text text_larger=”no”]

انواع پرده کرکره را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از گروه پرده متین دریافت کنید. برای مشاهده انواع پرده از فروشگاه ما دیدن کنید.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″]

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”کرکره برقی برای اتاق نوزاد” font_container=”tag:h4|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

برای اینکه بتوانید آرامش را در فضای اتاق نوزاد فراهم کنید تا خواب آسوده ای را تجربه کند، به صدای باز و بسته شدن پرده باید توجه کنید. استفاده از پرده برقی در اتاق نوزاد باعث میشود بتوانید از راه دور براحتی باز و بسته بودن و زاویه تیغه ها را تنظیم نمایید. استفاده از این کرکره ها برای مادران نیز مزایای زیادی به همراه داشته و نیاز نیست برای کنترل نور اتاق از جای خود بلند شود و پرده را تنظیم کند.

البته نکته بسیار مهمی که نباید از آن غافل شد، کیفیت موتور پرده برقی می باشد که روی کرکره نصب است. موتورهای بی کیفیت صدای زیادی دارند و این می تواند آرامش نوزاد را برای استراحت از بین ببرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13561″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][vc_custom_heading text=”از رنگ کرکره غافل نشوید!” font_container=”tag:h5|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

همان طور که در طول متن اشاره شد، رنگ پرده کرکره ای برای اتاق نوزادان بهتر است بر اساس جنسیت آنها انتخاب شود تا در سالهای بعد در خردسالی و کودکی نیز کاربرد داشته باشد. نکته مهمی که باید مد نظر قرار داد، تاثیر رنگ بر احساس و روحیه نوزاد است و به همین دلیل پیشنهاد می کنیم رنگ های ملایم را در اولویت قرار دهید.

استفاده بیش از اندازه از رنگ قرمز و نارنجی می تواند براحتی آرامش نوزاد را از بین ببرد. تاثیر رنگ ها را جدی بگیرید، چون رنگ ها روح دارند و به خوبی می توانند نوزادان و سایر افراد در گروه های سنی مختلف را از نظرهای مختلف تحت تاثیر قرار دهند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”3″ css=”.vc_custom_1637488659154{border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;background-color: #eaab00 !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;border-top-color: #870c0c !important;border-bottom-color: #870c0c !important;border-radius: 35px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_custom_heading text=”بهترین پرده ها در پرده متین” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:center|color:%23ffffff”][vc_column_text text_larger=”no”]

انواع پرده کرکره را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از گروه پرده متین دریافت کنید. برای مشاهده انواع پرده از فروشگاه ما دیدن کنید.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″]

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”کرکره طرح دار اتاق نوزاد” font_container=”tag:h6|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

کرکره هایی که برای اتاق نوزاد و کودکان استفاده میشود دارای تنوع رنگی و طرح زیادی هستند. با توجه به روحیه بچه ها می توانید کرکره های طرح دار و انیمیشنی را انتخاب کنید. تمام انواع  پرده کرکره فلزی و لوردراپه امکان چاپ تصویر را دارا می باشند و می توانید از این فرصت برای زیباتر شدن محیط رشد نوزاد استفاده کنید.

همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله نحوه تنظیم پرده کرکره افقی بر روی دیوار را نیز مطالعه کنید.[/vc_column_text][vc_single_image image=”13563″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”برای اتاق نوزاد کرکره فلزی بخریم یا لودراپه؟” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

علاوه بر تفاوت هایی که در رنگ بندی و طرح پرده کرکره ها وجود دارد، در شکل ظاهری و جنس آنها نیز تنوع به چشم میخورد. به همین دلیل ممکن است این سوال برایتان بوجود آید که کرکره آلومینیومی بهتر است با کرکره عمودی؟

نمی توان به طور دقیق مشخص کرد که کدام پرده گزینه بهتری خواهد بود، چون هر یک دارای ویژگی های مثبت و منفی هستند. در حالت کلیف کرکره های فلزی راحت تر تمیز میشوند و طول عمر و ماندگاری بالاتری دارند. کرکره های عمودی قیمت ارزان تری داشته و نصب و تعمیر آنها آسان تر است.

هر دو نوع کرکره های فلزی و عمودی امکان تغیر سایز و کوتاهتر شدن را دارا بوده و می توان بر اساس اندازه پنجره آن را تنظیم کرد. علاوه براین هر دو تنوع رنگ زیادی داشته و امکان چاپ تصاویر دلخواه روی آنها وجود دارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”چطور کرکره ارزان بخریم؟” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

برای کاهش هزینه های تزئین و زیباسازی اتاق نوزاد می توانید با در نظر گرفتن چند نکته در نهایت پرده برقی کرکره ارزان را انتخاب و خریداری کنید که عبارتند از:

  • کرکره ها از نظر جنس تنوع زیادی دارند و بهتر است قبل از خرید مقایسه درستی داشته باشید.
  • سعی کنید از تولید کننده یا واردکننده اصلی خرید کنید. هر چه واسطه ها در این زمینه کمتر باشند، قیمت ها ارزان تر خواهد بود.
  • کرکره های چاپی و تصویری قیمت بیشتری دارند و در این شرایط می توانید مدل های رنگی و بدون طرح را انتخاب کنید.
  • همیشه پرده های برقی قیمت بیشتری نسبت به نوع ساده دارند.

ما در گروه پرده برقی متین انواع پرده کرکره ای برقی و ساده در طرح و رنگ های مختلف را با قیمت مناسب فراهم نموده ایم. این محصولات بدون واسطه به سراسر ایران ارسال شده و همگی دارای تضمین کیفیت هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش پرده متین تماس بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *