پرده برقی, پرده کرکره, پرده کرکره ای, مقالات

قیمت پرده کرکره طرح چوب

قیمت پرده کرکره طرح چوب

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

قیمت پرده کرکره طرح چوب به دلیل تفاوت هایی که در نوع تایل ها و سایر ویژگی های آن وجود دارد، در بازه زیادی تغییر می کند. در حالت کلی این نوع پرده در مقایسه با کرکره های فلزی معمولی گران تر بوده و شکل ظاهری آن نیز در سطح بهتری قرار دارد. گروه پرده برقی متین در ادامه به چند عامل مهم در تعیین قیمت پرده های کرکره ای طرح چوب اشاره خواهد داشت.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”قیمت پرده کرکره برقی طرح چوب” font_container=”tag:h2|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورها در تعیین قیمت پرده کرکره طرح چوب، برقی یا دستی بودن آنها می باشد. بر روی برخی از این کرکره ها موتور پرده برقی نصب می باشد و می توان از راه دور آنها را کنترل کرد. به دلیل استفاده از موتور و سایر یراق آلات در این نوع پرده، قیمت هایی که برای آنها ارائه میشود بیشتر از کرکره های معمولی می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13857″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][vc_custom_heading text=”قیمت کرکره افقی طرح چوب” font_container=”tag:h3|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

از دیگر فاکتورهای بسیار مهم در تعیین قیمت پرده برقی از نوع کرکره ای، مدل و نوع آنها می باشد. کرکره ها به دو نوع افقی و عمودی یا لوردراپه تقسیم بندی میشوند که از نظر شکل ظاهری و قیمت با هم فرق دارند. کرکره های افقی با توجه به اندازه تایل ها نرخ گذاری میشوند. عرض تایل های استفاده شده در این کرکره ها با هم تفاوت دارد و بر قیمت تاثیرگذارند.

مطالب پیشنهادی گروه پرده برقی متین: نکات مهم در خرید پرده کرکره[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”3″ css=”.vc_custom_1637488659154{border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;background-color: #eaab00 !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;border-top-color: #870c0c !important;border-bottom-color: #870c0c !important;border-radius: 35px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_custom_heading text=”بهترین پرده ها در پرده متین” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:center|color:%23ffffff”][vc_column_text text_larger=”no”]

انواع پرده کرکره را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از گروه پرده متین دریافت کنید. برای مشاهده انواع پرده از فروشگاه ما دیدن کنید.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″]

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”قیمت لوردراپه چوبی” font_container=”tag:h4|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

نوع دیگری از کرکره های چوبی عمودی می باشند که با نام لوردراپه نیز شناخته شده هستند. در یک مقایسه کلی، به دلیل جنس تایل و نوارهای استفاده شده در این کرکره ها قیمت ارزان تری نسبت به نوع افقی دارند. علاوه براین، تعداد تایل ها که نشان دهنده عرض کلی پرده می باشد نیز به شدت بر قیمت نهایی آنها تاثیرگذار است. هر چه عرض  پرده کرکره عمودی بیشتر باشد، تعداد تایل های آن بیشتر بوده و به همان نسبت نیز قیمت افزایش پیدا می کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”قیمت کرکره طرح چوب با کیفیت” font_container=”tag:h5|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

جنس تایل یا تیغه های استفاده شده در  پرده کرکره ای ها از نظر کیفیت با هم تفاوت زیادی دارند. به عنوان مثال برخی از آنها ضخامت بسیار کمی داشته و به کوچکترین ضربه دچار ترک و شکستگی میشوند. نرخ هایی که برای این پرده ها ارائه میشود بسیار ارزان بوده اما گزینه ایده آلی برای خرید پرده برقی یا دستی به شمار نمی روند. توجه داشته باشید که کرکره های بی کیفیت و ارزان طرح چوب نه تنها خیلی زود دچار ترک و شکستگی میشوند، بلکه رنگ های به کار رفته در آنها نیز خیلی زود ممکن است کمرنگ شود.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”13856″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”کرکره چوبی هوشمند” font_container=”tag:h6|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

یکی از بهترین و جدیدترین نوع پرده های کرکره ای، پرده هوشمند می باشند که با نوع برقی تفاوت زیادی دارند. این کرکره ها به گونه ای نصب میشوند که به صورت خودکار و برحسب شرایط باز و بسته میشوند. برای پرده های هوشمند از سنسور استفاده شده و بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط آنها، فرمان باز یا بسته برای کرکره ارسال می گردد. این نوع کرکره که در خانه های مدرن و هوشمند کاربرد زیادی دارند، گزینه ای ایده آل برای اتاق افراد سالمند به شمار می رود.

به دلیل نحوه عملکرد، قیمت کرکره طرح چوب هوشمند گران تر از سایر انواع کرکره می باشد که در زمان خرید باید به آن توجه داشت.

همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله خرید پرده کرکره برای شرکت را نیز مطالعه کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”3″ css=”.vc_custom_1637488659154{border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;background-color: #eaab00 !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;border-top-color: #870c0c !important;border-bottom-color: #870c0c !important;border-radius: 35px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_custom_heading text=”بهترین پرده ها در پرده متین” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:center|color:%23ffffff”][vc_column_text text_larger=”no”]

انواع پرده کرکره را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از گروه پرده متین دریافت کنید. برای مشاهده انواع پرده از فروشگاه ما دیدن کنید.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″]

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”قیمت کرکره طرح چوب ادارای” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

از مهم ترین موارد کاربرد  پرده کرکره طرح چوب و معمولی می توان به فضاهای اداری و کاری اشاره نمود که تنظیم نور خوبی داشته و از نظر قیمت نیز در سطح مناسبی قرار دارند. کرکره هایی که برای محیط های اداری استفاده میشوند در اغلب مواقع معمولی بوده و تنها در اتاق مدیریت از نوع برقی استفاده میشود. با توجه به اینکه این کرکره ها برای محیط های کاری و اداری به صورت عمده خریداری میشود، به همین دلیل از نظر قیمت ارزان تر خواهند بود. در خریدهای عمده و کلی تخفیف های زیادی ارائه میشود و به همین دلیل می توان با نرخ های پایین خرید را انجام داد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”خرید کرکره طرح چوبی ارزان” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

با توجه به مواردی که به آن اشاره شد، با در نظر گرفتن چند عامل مهم زیر می توان کرکره های بسیار ارزان با کیفیت ایده آل را خریداری نمود:

  1. خرید از نمایندگی ها بدون واسطه مساوی با قیمت ارزان می باشد. این مساله نه تنها برای کرکره ها بلکه برای سایر وسایل نیز وجود دارد.
  2. اگر برای محیط های اداری و سازمان ها قصد خرید این نوع کرکره را دارید، بهترین انتخاب خرید عمده می باشد. سعی کنید از مراکزی خرید را انجام دهید که به صورت عمده امکان تامین محصول را داشته باشند و تخفیف های چشمگیری از این نظر ارائه دهند.
  3. اگر ارزان بودن پرده برقی برایتان اهمیت زیادی دارد، بهتر است کرکره عمودی را انتخاب کنید. این نوع کرکره در حالت کلی همیشه ارزان تر است.
  4. بهترین و حرفه ای ترین شیوه خرید، تلفیق کیفیت و قیمت ارزان است نه چشم پوشی از دوام و ماندگاری تنها برای کاهش قیمت ها! برای دست یافتن به این هدف کافیست نرخ ها را با هم مقایسه و در نهایت با خرید اینترنتی و مستقیم خرید را ارزان انجام دهید.

گروه پرده برقی متین انواع پرده کرکره طرح چوب و پرده برقی و پرده هوشمند را فراهم نموده است. محصولات این مجموعه به صورت عمده و جزئی به صورت اینترنتی قابل خریداری بوده و به سراسر ایران ارسال میشوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش پرده برقی متین تماس بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *