پرده برقی, پرده کرکره, پرده کرکره ای, مقالات

نحوه تنظیم پرده کرکره افقی بر روی دیوار

نحوه تنظیم پرده کرکره افقی بر روی دیوار

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]تنظیم پرده کرکره افقی روی دیوار شامل اندازه گیری، علامت گذاری، برش و نصب می شود و نیاز به دقت بالایی در اندازه گیری دارد. که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم.

امروزه پرده کرکره های افقی رایج ترین نوع از پرده ها هستند. این نوع از پرده ها مزایای قابل توجهی دارند که موجب توجه صاحبان منازل و اداره ها می شود.

آن ها میزان ورود نور خورشید به اتاق را کنترل و تنظیم می کنند و در صورت لزوم مسیر ورود نور خورشید را مسدود می کنند.

علاوه بر این، آن ها دارای ظرفیت عایقی عالی هستند که در نتیجه آن می توانند اتاق را گرم یا خنک نگه دارند. از توانایی آن ها در حفظ حریم خصوصی نیز نمی توان غافل شد.

نه تنها از بیرون به داخل خانه، خط دید در دسترس قرار نمی دهند بلکه هم چنین صدایی که از بیرون خانه می آید را تا حدی کاهش می دهند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”پرده کرکره ای افقی” font_container=”tag:h2|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

پرده‌های افقی روی پنجره‌های کوچک و باریک به خوبی کار می‌کنند تا ضمن کنترل نور و حریم خصوصی، جذابیت بصری را نیز افزایش دهند.

در پنجره‌های بزرگ که دهانه وسیع ‌تر دارند، می‌تواند باعث افتادگی پرده‌ها در وسط شود و کم تر مطلوب هستند. پرده‌های افقی دارای لت‌ های جداگانه هستند که وقتی پرده کاملاً بسته می‌شود، روی هم قرار می‌گیرند.

با چرخاندن یک ریسمان که مجموعه ای از سیم های متصل را کنترل می کند، می توانید لت ها را طوری تنظیم کنید که به مقدار دلخواه یا کمتر نور وارد شود. پرده کرکره ای های افقی را نیز می توان به دلخواه بالا یا پایین آورد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”3″ css=”.vc_custom_1637488659154{border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;background-color: #eaab00 !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;border-top-color: #870c0c !important;border-bottom-color: #870c0c !important;border-radius: 35px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_custom_heading text=”بهترین پرده ها در پرده متین” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:center|color:%23ffffff”][vc_column_text text_larger=”no”]

انواع پرده کرکره را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از گروه پرده متین دریافت کنید. برای مشاهده انواع پرده از فروشگاه ما دیدن کنید.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″]

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”اندازه گیری صحیح پرده کرکره افقی” font_container=”tag:h3|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

قبل از این که شروع به خواندن مجموعه دستورالعمل های تخصصی مدل خود در مورد نحوه نصب پرده کرکره ها کنید، تصمیم بگیرید که آیا می خواهید پرده ها درون قاب پنجره نصب شوند یا خارج از قاب پنجره قرار بگیرند.

اگر ظاهر پرده های داخلی را ترجیح می دهید، عمق قاب پنجره شما باید بتواند آن ها را در خود جای دهد. برای اطمینان از تناسب، عمق قاب پنجره داخلی خود را اندازه بگیرید و حداقل عمق مورد نیاز پرده ها را بررسی کنید.

مطالب پیشنهادی گروه پرده متین:

نقش پرده کرکره در معماری داخلی[/vc_column_text][vc_single_image image=”13441″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”تنظیم پرده کرکره ای افقی روی دیوار” font_container=”tag:h4|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

ممکن است همیشه نیاز نداشته باشید تا پرده کرکره ای خود را تنظیم کنید اما باید به چگونگی آن آگاه باشید. بعد از تصمیم گیری به خرید پرده افقی، مرحله بعدی اندازه گیری ابعاد پنجره هایی است که قرار است پرده ها بپوشانند.

هنگامی که آن ها اندازه گیری شدند، خرید پرده هایی که به صورت سفارشی روی پنجره قرار می گیرند، آسان تر می شود. با این حال، اگر امکان تهیه یک تناسب سفارشی که دقیقاً مطابق با ابعاد پنجره شما باشد، وجود ندارد، گام بعدی یافتن پرده هایی است که از نظر اندازه به پنجره شما نزدیک تر هستند.

در هر صورت، ممکن است متوجه شوید که پرده‌ها ممکن است برای پنجره خیلی بلند یا خیلی پهن باشند، یا سطح نصب شما کاملاً هم سطح نباشد.

این حالت، نامتقارن و برای چشم ناخوشایند خواهد بود. خوشبختانه، این امکان وجود دارد که بدون نیاز به تعویض پرده کرکره ها یا درخواست کمک از متخصصان، ترازها و تنظیمات را به تنهایی انجام دهید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”فرایند تنظیم پرده کرکره ای افقی به چه صورت است؟” font_container=”tag:h5|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

شما می توانید با کمک یک فرآیند گام به گام به تراز دلخواه برسید. توجه داشته باشید که این یک دستور العمل کلی است و با توجه به انواع فراوان پرده ها ممکن است برای پرده کرکره افقی شما کارساز نباشد. همیشه بهتر است نخست با شرکت سازنده مشورت کرد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”13440″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”3″ css=”.vc_custom_1637488659154{border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;background-color: #eaab00 !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;border-top-color: #870c0c !important;border-bottom-color: #870c0c !important;border-radius: 35px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_custom_heading text=”بهترین پرده ها در پرده متین” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:center|color:%23ffffff”][vc_column_text text_larger=”no”]

انواع پرده کرکره را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از گروه پرده متین دریافت کنید. برای مشاهده انواع پرده از فروشگاه ما دیدن کنید.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″]

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”مراحل تنظیم پرده کرکره ای افقی” font_container=”tag:h6|font_size:22|text_align:right|color:%236d0f0f” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

از یک اره برقی برای کوتاه کردن سوپاپ، لت ها و ریل ها استفاده کنید. پس از انجام این کار، ابعاد جدید باید اندازه گیری شوند. علامت گذاری باید با مداد انجام شود. ممکن است لازم باشد آن ها را کوتاه کنید.

یک قطعه فلز کوچک وجود دارد که به عنوان کور کننده انتهایی شناخته می شود که در انتهای پشتی ریل قرار دارد. سر کور کننده باید با اره برقی دقیقاً روی علامت گذاری های قبلی قطع شود. اکنون قسمت پشتی ریل ها باید بسته شود. فراموش نکنید که کور کننده را در موقعیت اصلی خود قرار دهید.

[/vc_column_text][vc_column_text text_larger=”no”]

نوارهای لاستیکی را روی پرده ها ببندید. بسیار مهم است که مطمئن شوید انتهای آن ها در یک راستا قرار دارند. از انجام این کار، می دانید که پرده برقی کرکره ای ها باید کجا بریده شوند. از یک وسیله اندازه گیری استفاده کنید و نقاطی را که باید برش دهید، علامت بزنید.

از مترهای نواری اندازه گیری استفاده کنید تا متوجه شوید که در چه نقاطی باید پره ها را برش دهید. نقطه ها را با مداد علامت گذاری کنید و مطمئن شوید که به آرامی برش داده شوند تا ذره ای اضافی کنده نشود.

[/vc_column_text][vc_column_text text_larger=”no”]

ریل اصلی را در محل مورد نظر نصب کنید. به طور طبیعی، این کار باید قبل از آویزان شدن پرده کرکره افقی ها به دیوار انجام شود.

چند شاخه پلاستیکی در قسمت پایینی ریل اصلی وجود دارد. تعداداین شاخه ها معمولا متفاوت است. این ها را باید با یک پیچ گوشتی صاف کشیده و کنار بگذارید.

سیم بالابر را که در زیر ریل قرار دارد بردارید. در انتها باید گره را با قیچی ببرید و باز کنید.

همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله آیا پرده کرکره تیره برای دیوار روشن مناسب است را بخوانید.[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”13442″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text text_larger=”no”]تمام این مراحل به شما کمک می کند تا نوارهای غیر ضروری یا اضافی را بردارید. اطمینان حاصل کنید که فقط لت های ناخواسته و نه بیشتر از آن را بیرون بیاورید. بازگرداندن آنها ممکن است سخت و زمان گیر باشد.

آخرین نوار را باید در قسمت پایینی ریل فشار داده و در آن بلغزد. ریسمان باید از شکاف پایینی ریل عبور داده شود و به دنبال آن یک گره در انتهای ریسمان بسته شود.

[/vc_column_text][vc_column_text text_larger=”no”]

طول طناب ها باید دو بار بررسی شود. مقداری رشته اضافی باقی خواهد ماند. اگر می خواهید آنها را قطع کنید، انتخاب شماست. بیشتر اوقات، رشته اضافی را می توان با قیچی قطع کرد.

همچنین متوجه تعدادی طناب اضافی خواهید شد. آنها باید در ریل پایین فشار داده شوند. در این مرحله، شاخه های پلاستیکی که کنار گذاشته شده اند، باید دوباره به نقاط خود بسته شوند.

زمان آویزان کردن پرده کرکره ها و آزمایش آن ها فرا رسیده است.

[/vc_column_text][vc_column_text text_larger=”no”]

با خرید اینترنتی پرده کرکره ای از پرده برقی متین می توانید بدون واسطه و با قیمت ارزان محصولات مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_btn title=”از فروشگاه ما دیدن کنید” style=”3d” color=”danger” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fpardematin.com%2F%25d9%2581%25d8%25b1%25d9%2588%25d8%25b4%25da%25af%25d8%25a7%25d9%2587%2F|target:_blank”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *