پرده, پرده زبرا, مقالات

مدل جدید پرده زبرا برای پذیرایی

مدل جدید پرده زبرا برای پذیرایی

آیا به دنبال مدل جدید پرده زبرا برای پذیرایی پرده زبرا پذیرایی جدیدترین مدل پرده زبرا جدیدترین پرده زبرا برای پذیرایی بهترین مدل پرده زبرا برای پذیرایی هستید؟

کدام مدل پرده زبرا مناسب هال و پذیرایی خانه می باشد؟

خرید پرده منزل بیشتر بر عهده خانم ها می باشد، این که چه پرده ای برای پذیرایی منزل بخریم یکی از دغدغه های بسیاری از خانم ها می باشد. اگر شما هم به دنبال مدل جدید پرده زبرا برای پذیرایی منزل می گردید، این پست را از دست ندهید. در ادامه به شما انواع پرده های زبرا را معرفی خواهیم کرد تا با جدیدترین مدل های پرده زبرا آشنا شوید و بتوانید بهترین مدل را برای خانه خود انتخاب کنید، زیرا همانطور که می دانید انتخاب پرده مناسب یکی از موارد موثر بر دکوراسیون منزل می باشد.

بهترین مدل پرده زبرا برای اتاق پذیرایی

جدیدترین مدل پرده زبرا در سال 2022

پرده های پذیرایی انواع مختلفی دارند، یکی از آن ها پرده زبرا می باشد که در سال های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده و جزو پرده های مدرن و شیک محسوب می شود که ویژگی های قابل توجهی نیز دارد. این پرده از لحاظ طرح، رنگ و ظاهر بسیار متنوع بوده و به همین دلیل می توانید متناسب با دکوراسیون منزلتان بهترین نوع پرده زبرا را انتخاب نمایید. اما همه این روزها به دنبال مدل جدید پرده زبرا برای پذیرایی هستند، پس در ادامه جدیدترین مدل های این پرده را معرفی خواهیم کرد.

پرده زبرا برقی از جدیدترین مدل ها

یکی از جدیدترین مدل های پرده زبرا، مدل برقی آن می باشد که کاربردی بسیار آسان داشته و با نصب آن در پذیرایی منزل خود باعث می شود خانه ای هوشمند داشته باشید. با خرید پرده برقی زبرا دیگر لازم نیست به کمک دست پرده را باز و بسته کنید، این مدل جدید پرده پذیرایی به کمک ریموت باز و بسته می شود. پرده های زبرا از دو لایه تشکیل شده اند که به کمک ریموت کنترل می توانید با تغییر حالت این لایه ها میزان ورودی نور را تغییر دهید. یکی از جذابیت های پرده برقی زبرا کنترل میزان نور ورودی به منزل می باشد بدون اینکه برای تغییر حالت پرده از جای خود بلند شوید. به غیر از حالت سایه روشن می توانید به صورت کامل نیز پرده را جمع کنید. تمام پرده های زبرا با طرح های مختلف قابل تبدیل به پرده برقی می باشند. در ضمن یک نوع جدیدتر از پرده ای برقی به بازار آمده که به آن پرده های زبرا هوشمند می گویند.

جدیدترین مدل پرده زبرا برقی
مدل جدید پرده زبرا هوشمند برای پذیرایی

مدل جدید پرده زبرا هوشمند برای پذیرایی

یک مدل جدید پرده زبرا برای پذیرایی، پرده های هوشمند می باشند. در پاراگراف قبلی راجع به پرده های زبرا برقی صحبت کردیم که به کمک ریموت قابل کنترل بودند. اما نوع پیشرفته تری از پرده برقی نیز وجود دارد. پرده های هوشمند علاوه بر باز و بسته شدن با ریموت قابلیت های دیگری نیز دارند. مثلا این پرده ها به کمک اپلیکیشن خاصی از طریق موبایل، تبلت، کامپیوتر یا لپ تاپ قابل برنامه ریزی هستند. می توانید از طریق گوشی تلفن همراه خود به پرده زبرا دستور دهید یا ساعت خاصی را برای باز یا بسته شدن آن در نظر بگیرید. در این صورت حتی زمانی که شما خانه نباشید در ساعت خاصی پرده باز یا بسته می شود. یا برخی از پرده های هوشمند را می توان بر اساس تغییرات تابش نور خورشید تنظیم کرد، مثلا در اواسط روز پرده زبرا نور بیشتری را وارد خانه کند و با تاریک شدن هوا پرده بیشتر بسته شود.

چرا پرده زبرا برای هال و پذیرایی مناسب است؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که اصلا چرا باید برای پذیرایی منزل پرده زبرا بخرم؟

آیا پرده شید برای پذیرایی منزل مناسب نیست؟

چرا شما در انتخاب پرده پذیرایی منزلتان آزاد هستید و می توانید با سلیقه و نظر خود یکی از مدل های جدید پرده را انتخاب نمایید. مثلا پرده شید نیز یکی دیگر از پرده های جدید و مدرن می باشد. اما برای اینکه تفاوت پرده زبرا و شید را بدانید، بهتر است پست زیر را مطالعه نمایید.

بهترین مدل پرده زبرا پذیرایی

همانطور که گفتیم پرده زبرا یکی از شیک ترین و مدرن ترین پرده های موجود در بازار است که انواع مختلفی دارد، برای انتخاب مدل جدید پرده زبرا برای پذیرایی و پیدا کردن بهترین نوع پرده زبرا بهتر است با انواع این پرده و خصوصیات هر یک آشنا شوید.

مدل جدید پرده زبرا ساده

یکی از انواع پرده های زبرا  مدل ساده آن می باشد که هیچ طرح و نقشی روی پارچه هایش ندارد و فقط در رنگ بندی های بسیار مختلفی موجود است. اگر به دنبال طراحی دکوراسیونی مدرن، مینیمال و ساده برای منزل خود هستید می توانید از پرده زبرای ساده برای پذیرایی منزل خود استفاده نمایید. گاهی زیبایی در سادگی است. در ضمن پرده های ساده و بی نقش و نگار به بزرگ تر نشان دادن منزلتان هم کمک می کند، اگر پذیرایی کوچکی دارید می توانید پرده زبرا ساده نصب کنید این پرده ها کم جا و سبک هستند.

جدیدترین مدل پرده زبرا ساده برای پذیرایی
مدل جدید پرده زبرا ساده برای پذیرایی

جدیدترین پرده زبرا طرح دار

اما اگر خیلی اهل پرده های ساده نیستید، اشکالی ندارد یکی از مدل های جدید پرده زبرا، پرده های طرح دار می باشد. این طرح ها می تواند دوخته شده و یا چاپی باشند. طرحی که روی پرده زبرا قرار دارد ممکن است یک طرح بزرگ باشد و یا طرحی کوچک که در هر ردیف آن تکرار شده است. با توجه به سبک دکوراسیون پذیرایی منزلتان می توانید زبرا با طرح موردنظرتان را انتخاب کنید.

مدل جدید پرده زبرا تصویری

پرده زبرایی که طرح روی آن یک تصویر چاپی باشد را پرده زبرا تصویری می گویند. تصویر چاپ شده روی این پرده ها می تواند طرح مناظر زیبا، گل دار، طبیعت، دریا و طرح های انتزاعی باشد. این طرح های جدید طوری روی پرده زبرا چاپ شده اند که به هنگام عبور نور خورشید از پرده، جلوه ای بسیار زیبا به منزل می دهد.

پرده زبرا گلدوزی و خامه دوزی ​
مدل جدید پرده زبرا طرح دار

پرده زبرا جدید، مدل سیلوئت

پرده زبرا سیلوئت شبیه پرده های کرکره ای می باشد. این پرده از دو لایه تور یا حریر تشکیل شده است که بین آن نوار های پارچه ای در فاصله های چند سانتی متری عمود بر دو لایه توری قرار گرفته اند. وقتی این پرده را بالا پایین ببرید، زاویه قرار گرفتن نوارهای پارچه ای فرق کرده و باعث تغییر میزان ورودی نور خورشید می شود. وقتی این مدل پرده زبرا را بالا ببرید، نوارهای به صورت افقی قرار گرفته و نور بیشتری به منزل وارد می شود. این مدل پرده زبرا نیز به علت ویژگی خاصی که دارد یکی از بهترین مدل های زبرا می باشد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *