پرده, پرده زبرا, مقالات

برای محیط اداری پرده زبرای چه رنگی مناسب است؟

رنگ پرده زبرا اداری

بهترین رنگ برای پرده زبرا اداری

آیا در انتخاب رنگ پرده زبرا اداری مردد هستید؟

ما اینجاییم تا شما را با بهترین رنگ های پرده زبرا برای محیط کار آشنا کنیم. اگر به دنبال خریدن پرده برای محیط اداری و دفتر کار خود هستید، پرده زبرا میتواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد. اما می دانید که پرده های در طرح و رنگ های مختلف یوجود دارند و همیشه زمان انتخاب پرده افراد کمی گیج می شوند و نمی دانند کدام رنگ برایشان مناسب تر است. بخشی از مرحله خرید پرده به سلیقه و نظر شما برمی گردد  که بیشتر چه طرح و رنگی را دوست دارید، اما این موضوع کافیس نیست. شما نمی توانید هر طرح و رنگی را برای فضای جدی و اداری در نظر بگیرید. علاوه بر سلیقه باید نکات دیگری مانند طراحی دکوراسیون دفتر کار را در نظر داشته باشید. دفتر کار شما در واقع خانه دومتان است و نمی توان خیلی راحت از انتخاب طرح و رنگ پرده آن گذشت. به خصوص اینکه خیلی از افراد در طول شبانه روز ساعات بیشتری را در محل کار خود می گذرانند پس طراحی دکوراسیون آن محیط از اهیمت زیادی برخوردار است.

پرده زبرا برای محیط کاری کوچک

اگر دفترکاری کوچک و جمع وجوری دارید، باید رنگ پرده زبرا اداری را طوری انتخاب کنید که فضای دفترتان بزرگ تر دیده شود. پس از انتخاب رنگ های خیلی تیره دوری کنید. اگ ردفتر کارتان خیلی بزرگ است می توانید رنگ های تیره تر را برای پرده انتخاب کنید، اما اگر فضای بزرگی در اختیار ندارید از رنگ های روشن تر مانند سفیدق طوسی کم رنگ، کرم، شیری و… استفاده نمایید. در ضمن پرده های ضخیم فضا را کوچک تر نشان می دهند پس برای دفتر کار کوچک سعی کنید پرده زبرای نازک تر بخرید، در این صورت دفتر کار شما رونش تر نیز خواهد بود و فضای آن بزرگ تر دیده خواهد شد.

انتخاب رنگ پرده زبرا اداری

انتخاب رنگ پرده زبرا با توجه به رنگ بندی محیط

گفتیم اینکه ما چه رنگی دوست داریم برای انتخاب رنگ پرده زبرا کافی نیست، شما باید قبل از انتخاب نگاهی به فضای کاری خود بندازید، ببیند چه رنگ هایی در دکوارسیون به کار رفته است. اگر بیشتر رنگ محیط از رنگ های خنثی مثل سفید ، طوسی و مشکی تشکیل شده و رنگ های سرد و گرم زیادی در محیط به چشم نمی خورد باید از خرید پرده زبرا با رنگ  خنثی فاصله بگیرید، به سراغ رنگ های سرد و گرم مثل قرمز، زرد، نارنجی و… بروید. اما اگر تاثیرگذاری رنگ محیط زیاد بود بهتر است پرده زبرای سفید یا طوسی را انتخاب کنید. علاوه بر توجه به رنگ دکوارسیون، دیوارها، قاب ها، میز و صندلی و… اگر پرسنل اداره لباس فرم می پوشند، به رنگ لباس آن ها نیز دقت کنید تا رنگ پرده ای که انتخاب می کنید کاملا با فضا همخوانی داشته باشد و باعث ایجاد خستگی نشود.

پرده شید هم یکی از پرده های مناسب برای فضای اداری می باشد، می توانید مقاله زیر را هم برای انتخاب رنگ پرده اداری مطالعه ککنید.

پرفروش ترین رنگ پرده زبرا اداری

یکی از پرطرفدار ترین رنگ های پرده زبرا طوسی می باشد. طوسی رنگ های متنوعی دارد، خیلی ها رنگ خاکستری و طوسی را یکی می دانند و این دو باهم تفاوتی هایی دارند. خاکستری در واقع ترکیب رنگ سیاه و سفید است و طوسی یکی از زیر مجموعه های رنگ خاکستری محسوب می شود. در طوسی علاوه بر رنگ سیاه و سفید رگه هایی از آبی نیز دیده می شود. به همین دلیل خاکستری رنگی خنثی است اما طوسی می تواند در زمره رنگ های سرد قرار بگیرد. با تغییر میزان رنگ آبی ، طوسی می تواند به رنگ های دودی، نقره ای و… تبدیل شود.

پرده زبرا طوسی اداری

اگر به دنبال انتخاب رنگ پرده زبرا اداری برای دکوراسیونی مدرن هستید، به رنگ طوسی فکر کنید. این رنگ معمولا برای دکوراسیون های مینیمال و مدرن استفاده می شود. به علاوه این رنگ تقریبا یک رنگ خنثی است و می تواند با بسیاری از رنگ های دیگر ترکیب شود و جلوه ای جذاب به محیط بدهد، پس با انتخاب پرده طوسی برای محل کار دستتان در ست کردن رنگ ها و چیدمان محیط باز است.

پرده زبرا طوسی برای اداره

چه رنگ هایی با طوسی ست می شود؟

اگر رنگ پرده زبرا اداری خود را طوسی انتخاب کردید، می توانید برای اینکه کل محیط کاری شما سرد و بی روح نباشد از رنگ های مکمل در کنار طوسی استفاده کنید.

صورتی چرک یکی از رنگ هاییست که با تمام تنالیته های طوسی ست می شود. رنگ خردلی نیز با طوسی ترکیب جذابی را رغم می زند این ترکیب رنگ در دکوراسیون های اسکاندیناوی زیاد دیده می شود. یکی از ترکیب هایی که هیچ وقت از آن خسته نمی شوید و دلتان را نمی زند انتخاب رنگ پرده سفید و طوسی می باشد. مثلا می توانید در دکوراسیون دفتر کارتان باقی اجزای اتاق را سفید انتخاب کنید. اما رنگ سرمه ای را هم یادتان نرود! اگر علاقه ای به رنگ های روشن ندارید یا فضای اداره شما بزرگ است می توانید مبلمان یا صندلی های دفتر را سرمه ای رنگ انتخاب کنید. رنگ سرمه ای کنار پرده زبرای طوسی ترکیبی به یادماندنی و بی نظیر خواهد بود.

پرده زبرا برای انواع محیط کاری

اگر می خواهید انرژی کارکنان اداره را بالا ببرید: اگر می خواهید کارکنان شما انرژی زیادی برای کار کردن داشته باشند می توانید پرده زبرای بنفش بخرید، رنگ بنفش باعث افزایش انرژی و سرزندگی افراد می شود.

اگر به دنبال افزایش تمرکز در محیط کاری هستید: رنگ پرده زبرای قهوه ای را انتخاب کنید. قهوه ای هم فضایی دلپذیر ایجاد می کند وه مباعث افزایش تمرکز خواهد شد در ضمن با رنگ سبز و گل و گیاه نیز همخوانی خوبی دارد.

اگر می خواهید پذیرش کارکنان بالاتر برود: رنگ نارنجی برای پرده زبرا پیشنهاد می شود. نارنجی پذیرش را در فرد بیشتر می کند بهتر است برای اتاق های استراحت کارکنان و جایی که دور هم جمع می شوند از این رنگ استفاده کنید.

انتخاب رنگ پرده زبرا برای دفتر کار

خرید پرده زبرای برقی برای دفتر کار  

پرده زبرا در دو نوع دستی و برقی به فروش می رسد. می توانید قبل از انتخاب رنگ پرده زبرای اداری به جای خرید مدل دستی آن، پرده برقی زبرا خریداری نمایید. به کمک پرده های برقی کنترل ورود و خروج نور از پرده را با ریموت کنترل انجام خواهید داد. دیگر لازم نیست از پشت میز خود بلند شوید تا پرده زبرا را بالا پایین کنید، کافیست ریموت را نزدیک خود بگذارید و به کمک آن پرده زبرا را تنظیم نمایید. در ضمن پرده های زبرای برقی نیز تنوع رنگی بسیار بالایی دارند و می توانید آن را در هر رنگ و طرحی که مدنظر دارید سفارش دهید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *