پرده اتوماتیک, پرده برقی, پرده رومن, مقالات

نمایندگی فروش پرده رومن در اصفهان

نمایندگی فروش پرده رومن در اصفهان

نمایندگی فروش پرده رومن در اصفهان

 نمایندگی فروش پرده رومن در اصفهان از جمله خدمات ارائه شده توسط گروه پرده برقی متین می باشد که محصولاتی با طرح و رنگ های مختلف را فراهم نموده است.

پرده های ارائه شده توسط این مجموعه شامل پرده برقی و دستی بوده و انواع پرده رومن آبشاری، اتریشی و ساده رنگی و طرح دار را در بر میگیرد. در ادامه تمام آنچه باید درباره مدل، قیمت و نحوه خرید پرده های رومن برقی و دستی در اصفهان از گروه پرده برقی متین بدانید را ارائه خواهیم داد.

فروش انواع پرده رومن آبشاری در اصفهان

در خرید پرده برای منزل و محیط کار و مغازه، گزینه های مختلفی پیش رو خواهد بود و قطعا در این شرایط برایتان سوال میشود پرده کرکره ای بخریم یا پارچه ای؟ پرده سلطنتی بهتر است یا مدرن؟

کدام پرده برقی مدرن را بخریم با محیط مورد نظر ما سازگاری بیشتری دارد؟ یکی از بهترین پاسخ ها برای این سوالات، خرید پرده رومن می باشد که تنوع زیادی از نظر شکل ظاهری و مدل در آنها به چشم میخورد.

این پرده ها مانند پرده زبرا و پرده شید شبیه کرکره و در جهت پایین به بالا باز و بسته میشده و بدنه آنها تمام پارچه ای می باشد. گروه پرده برقی متین انواع پرده رومن زیر را برای فروش در اصفهان ارائه می دهد:

فروش پرده رومن مسطح در اصفهان

این پرده ها ساده ترین و پرطرفدارترین گزینه در میان سایر پرده ها می باشند. سطح این پرده ها از پارچه های کتان، نخ و کناف و غیره تهیه شده و با دوخت های افقی به چند بخش مساوی تقسیم میشوند.

در حالت باز این پرده ها سطح کاملا صاف و مرتب داشته و هیچگونه چین خوردگی در آنها مشاهده نمیشود. پس از باز شدن پرده، بخش هایی که با دوخت از هم جدا شده اند، به صورت پله ای روی هم قرار گرفته و در بالای پرده جمع میشوند. برای خرید پرده آشپزخانه و اتاق خواب و حتی محیط های کاری می توان از این پرده ها استفاده نمود.

فروش پرده رومن آبشاری

از دیگر مدل هایی که برای فروش پرده رومن در اصفهان ارائه میشود، پرده های رومن آبشاری می باشند. این پرده ها کاملا شبیه به نوع مسطح و تخت بوده و تنها تفاوت آنها در خمیدگی بخش مرکزی هر بخش رو به پایین می باشد. به طوریکه پرده در حالت جمع شده، شبیه به آبشار به پایین خمیده میشود.

پیشنهاد برای مطالعه:

راهنمای انتخاب پرده رومن

پرده رومن اتریشی در اصفهان

از لوکس ترین گزینه ها در میان پرده رومن ارزان می توان به نوع اتریشی اشاره نمود. این پرده ها بر خلاف انواع پرده های زبرا و شید، سطح صاف و یکدست نداشته و چین خوردگی زیادی روی آنها وجود دارد.

چین های ایجاد شده روی سطح پرده در حالت باز نیز براحتی دیده میشود و سطح پرده را کاملا برجسته می کند. اگر به دنبال گزینه ای مناسب برای خرید پرده رومن به منظور نصب در سالن پذیرایی کلاسیک هستید، پرده های اتریشی گزینه ای ایده آل خواهند بود.

فروش عمده پرده رومن در اصفهان

با توجه به اینکه پرده برقی متین، نمایندگی فروش پرده رومن در اصفهان می باشد، به همین دلیل تنوع بسیار بالایی در محصولات آن وجود دارد.

علاوه بر تنوع زیاد، محدودیتی در تعداد هر یک از پرده ها برای فروش در این مجموعه وجود نداشته و فروش عمده را ارائه می دهد. این سرویس برای فروشندگان پرده شرایطی را فراهم می کند تا با تخفیف هر یک از مدل های پرده رومن را خریداری نمایند.

لازم به ذکر است، تمام فروشندگان در هر نقطه از استان اصفهان می توانند سفارش خود را به صورت عمده یا جزئی ثبت نموده و در محل مورد نظر و در کمترین بازه زمانی خرید را تحویل بگیرند.

قیمت پرده رومن

به دلیل تفاوت هایی که در جنس پارچه های استفاده شده برای دوخت پرده رومن وجود دارد، قیمت پرده نیز با تغییر زیادی مواجه میشود. علاوه بر پارچه، مدل پرده و دستی یا برقی بودن آن و همچنین اندازه و ابعاد آن نیز منجر به کاهش یا افزایش قیمت خواهد شد.

لازم به ذکر است، نحوه خرید و تعداد واسطه ها میان تولید کننده و خریدار نهایی و همچنین عمده یا جزئی بودن سفارش نیز می تواند تاثیر چشمگیری بر قیمت پرده رومن در اصفهان داشته باشد.

فروش پرده رومن در اصفهان با قیمت تولیدی

برای خرید ارزان قیمت پرده کرکره فلزی و پارچه ای و پرده عمودی، پرده های مدرن و پارچه ای و غیره باید تا حد امکان واسطه ها را حذف کنید. به همین دلیل بهترین راهکار خرید اینترنتی از نمایندگی و تولیدی می باشد.

گروه پرده برقی متین یکی از بزرگترین نمایندگی های پرده رومن در اصفهان می باشد که امکان خرید اینترنتی و بدون واسطه را فراهم نموده است. برای خرید از این مجموعه کافیست طرح و مدل مورد نظر را انتخاب نموده و پس از تماس با کارشناسان فروش پرده برقی متین سفارش خود را ثبت کنید.

به دلیل تنوع بسیار زیادی که در انواع پرده های برقی کرکره ای و پارچه ای وجود دارد، گروه پرده برقی متین مشاوره رایگان قبل از خرید را برای تمام مشتریان خود فراهم نموده است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *