پرده آشپزخانه, پرده برقی, مقالات

پرده آشپزخانه برای پنجره های بلند

پرده آشپزخانه برای پنجره های بلند

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

پرده آشپزخانه برای پنجره های بلند باید به گونه ای انتخاب و نصب شود که با سایر وسایل و شرایط موجود در محیط سازگار باشد. نصب این پرده ها باید به گونه ای انجام شود که نظم خوبی داشته و در عین حال جلوه ظاهری آنها نیز در سطح ایده آلی باشد.

در ادامه گروه پرده برقی متین چند نکته و ترفند برای نصب انواع پرده برقی و ساده برای پنجره های بلند آشپزخانه را ارائه خواهد داد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”پرده کرکره آشپزخانه برای پنجره های بلند” font_container=”tag:h2|font_size:22|text_align:right|color:%23800000″ use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

در حالت کلی برای پنجره های بلند حق انتخاب زیادی در انتخاب نوع پرده برقی پیش رو دارید و می توانید انواع پرده کرکره ای و پرده شید و زبرا را نصب کنید. یکی از گزینه های مناسب برای این پنجره ها، پرده های کرکره ای می باشد.

از مزایای نصب پرده کرکره لوردراپه و افقی برای پنجره های بلند می توان به کنترل و باز و بسته شدن آسان آن اشاره نمود.  مخصوصا کرکره برقی ها که از راه دور و با ریموت قابل کنترل هستند.

در همین رابطه بخوانید:

قیمت پرده آشپزخانه برای پنجره های بلند[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”پرده زبرا آشپزخانه برای پنجره های بلند” font_container=”tag:h3|font_size:22|text_align:right|color:%23800000″ use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]از دیگر گزینه های بسیار مناسب برای آشپزخانه هایی که پنجره های بلند دارند، پرده زبرا می باشد.  زبرا را می توان در گروه پرده های برقی قرار داد که به صورت افقی در جهت پایین به بالا حرکت می کند.

این پرده ها به چند دلیل می توانند در فضای آشپزخانه کاربرد ایده آلی داشته باشند که مهم ترین آنها، سطح صاف و بدون چین خوردگی آنها می باشد.

پرده هایی که صاف و بدون چین خوردگی هستند، نظم بسیار خوبی داشته و فضای آشپزخانه را زیباتر می کنند. علاوه بر این، این پرده ها از نظر رنگ بندی و طرح دارای تنوع بسیار زیادی می باشند.

به همین دلیل می توان برای هر سبک دکوراسیون از آنها استفاده کرد و به خوبی با کابینت نیز ست میشوند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”3″ css=”.vc_custom_1637488659154{border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;background-color: #eaab00 !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;border-top-color: #870c0c !important;border-bottom-color: #870c0c !important;border-radius: 35px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_custom_heading text=”بهترین پرده ها در پرده متین” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:center|color:%23ffffff”][vc_column_text text_larger=”no”]

انواع پرده شید را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از گروه پرده متین دریافت کنید. برای مشاهده انواع پرده از فروشگاه ما دیدن کنید.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″]

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”پرده برای آشپزخانه های کوچک” font_container=”tag:h4|font_size:22|text_align:right|color:%23800000″ use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

ممکن است سقف آشپزخانه بلند باشد و در این شرایط پنجره های بلند نصب میشود. اما این بدان معنا نیست که فضای داخلی آشپزخانه نیز بزرگ است و حتی می تواند کاملا عکس باشد. در این شرایط برای نصب پرده برقی به چند مساله مهم توجه داشته باشید که عبارتند از:

  • تفاوتی ندارد که کدام نوع پرده اتوماتیک را انتخاب می کنید، در هر صورت باید پارچه و طرح پرده بدون شلوغی باشد. تا حد امکان پرده های ساده را انتخاب کنید تا فضا بزرگتر دیده شود.
  • رنگی که برای پرده انتخاب می کنید اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر پنجره ها بلند هستند اما فضای آشپزخانه کوچک است، سعی کنید پرده های تک رنگ و روشن را انتخاب کنید. این پرده ها می توانند فضا را باز و روشن تر جلوه دهند و به همین دلیل آشپزخانه زیبایی خواهید داشت.
  • از دیگر مواردی که باید برای آشپزخانه های کوچک با سقف بلند مد نظر داشته باشید، انتخاب پرده هایی با طرح های افقی می باشد. طرح های افقی بر روی این پرده ها باعث میشود تا عرض آشپزخانه نیز بزرگتر از اندازه واقعی جلوه کند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”14168″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”پرده آشپزخانه مدرن برای پنجره های بلند” font_container=”tag:h5|font_size:22|text_align:right|color:%23800000″ use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

یکی از فاکتورهای بسیار مهم در انتخاب پرده برای پنجره های بلند آشپزخانه، توجه به سبک کلی چیدمان می باشد. ابتدا باید ببینید چه مدل و سبک کابینتی در آشپزخانه نصب است؟ رنگ بندی کابینت و سایر وسایل چیست؟

آشپزخانه ای با سبک مدرن دارید یا کلاسیک؟ اگر آشپزخانه تان مدرن است و کابینت های مات در آن نصب است، می توانید پرده شید، کرکره ای و زبرا را انتخاب کنید.

تمام این پرده ها ساختاری کاملا متناسب با سبک های مدرن را دارا می باشند و می توانند آشپزخانه فوق العاده ای برایتان بسازند.

پرده متین در همین رابطه خواندن مقاله زیر را پیشنهاد می دهد:

قیمت لوردراپه آشپزخانه[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”پرده کلاسیک برای پنجره های بلند” font_container=”tag:h6|font_size:22|text_align:right|color:%23800000″ use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

اغلب منازل مسکونی که سبک چیدمان کلاسیک را انتخاب می کنند، فضای بزرگی دارند و به همین دلیل می توان در آنها وسایل چوبی با رنگ های قهوه ای را به کار برد.

اگر این شرایط در آشپزخانه نیز وجود دارد و فضای بزرگی به آن اختصاص داده شده است، کرکره چوبی و پرده های پارچه ای حریر و حتی زبرا و شید با رنگ های کرم و قهوه ای می توانند گزینه ای ایده آل باشند.

در انتخاب پرده آشپزخانه های کلاسیک باید به نوع کابینت ها دقت زیادی داشته باشید. اگر کابینت ممبران سفید در آشپزخانه نصب است، با کرکره های چوبی می توانید فضایی بسیار عالی را ایجاد کنید.

اما اگر کابینت چوبی با منبت کاری های زیاد دارید، بهتر است پرده های ساده و پارچه ای را انتخاب کنید تا فضا شلوغ نشود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”3″ css=”.vc_custom_1637488659154{border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;background-color: #eaab00 !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;border-top-color: #870c0c !important;border-bottom-color: #870c0c !important;border-radius: 35px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_custom_heading text=”بهترین پرده ها در پرده متین” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:center|color:%23ffffff”][vc_column_text text_larger=”no”]

انواع پرده شید را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از گروه پرده متین دریافت کنید. برای مشاهده انواع پرده از فروشگاه ما دیدن کنید.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″]

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”پرده برقی برای پنجره های بلند بخریم یا معمولی؟” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:right|color:%23800000″ use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

علاوه بر طرح و رنگ بندی و مدل، دو انتخاب دیگر پیش رو دارید که عبارتند از پرده برقی و دستی و معمولی! اگر قیمت پرده برقی برایتان اهمیت ندارد، با توجه به عملکرد آسان و باز و بسته شدن آن از راه دور و با ریموت قطعا این گزینه بهتر است.

پرده برقی ها تمام انواع کرکره و پرده های پارچه ای را در برمیگیرند و تفاوتی از این نظر با پرده های دستی وجود ندارد.

علیرغم مزایای متعدد این پرده ها، اگر موتور پرده برقی کیفیت ایده آلی نداشته باشد، در مدت زمان کوتاه صدای زیادی می دهد. با توجه به اینکه وزن پرده های نصب شده بر روی پنجره های بلند آشپزخانه وزن زیادی دارند، به همین دلیل موتور باید کیفیت خوبی داشته باشد تا باز و بسته شدن با اختلال مواجه نشود.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”14170″ img_size=”full” alignment=”center” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”خرید انواع پرده آشپزخانه با قیمت مناسب” font_container=”tag:p|font_size:22|text_align:right|color:%23800000″ use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

برای خرید انواع پرده های مناسب برای آشپزخانه هایی که پنجره های بلندی دارند، بهترین گزینه مقایسه طرح و مدل های مختلف می باشد. با توجه به شرایط موجود در فضای آشپزخانه و مواردی که در طول متن به آن اشاره شد، در نهایت می توانید انتخاب خوبی داشته باشید.

گروه پرده برقی متین انواع پرده های پارچه ای و پرده کرکره برای آشپزخانه را در طرح و رنگ بندی های متنوع فراهم نموده و امکان خرید اینترنتی آنها را ارائه داده است. علاوه براین، می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان فروش پرده برقی متین قبل از خرید استفاده نمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *