پرده آشپزخانه, پرده برقی, مقالات

عوامل موثر در قیمت پرده آشپزخانه

عوامل موثر در قیمت پرده آشپزخانه

عوامل موثر در قیمت پرده آشپزخانه در کنار کیفیت و زیبایی آن در زمان انتخاب و خرید اهمیت دارد، اما قیمت و نرخ های ارائه شده برای این پرده ها تنوع بسیار زیادی داشته و خریدار با ابهام و سوالات زیادی ممکن است مواجه شود.

به طوریکه برخی از این پرده ها که از نظر شکل ظاهری کاملا شبیه به هم هستند، قیمت های متفاوتی دارند. گروه پرده برقی متین در ادامه مهم ترین عوامل موثر در تعیین قیمت انواع پرده های آشپزخانه و دلیل گران یا ارزانی برخی از آنها را بررسی خواهد نمود.

بهترین پرده ها در پرده متین

انواع پرده شید را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از گروه پرده متین دریافت کنید. برای مشاهده انواع پرده از فروشگاه ما دیدن کنید.

قیمت پرده آشپزخانه بر اساس نوع

یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورهایی که بر قیمت پرده برقی یا معمولی آشپزخانه اثرگذار است، نوع آنها می باشد. تنوع در پرده هایی که برای محیط آشپزخانه مناسب هستند بسیار زیاد است.

به عنوان مثال، پرده زبرا، شید و پرده کرکره ای و غیره همگی گزینه های مناسبی برای آشپزخانه ها می باشند. این نوع پرده ها به دلیل جنس و نوع پارچه استفاده شدن در آنها و همچنین ساختار و شکل کلی قیمت های متفاوتی دارند.

در یک مقایسه کلی می توان گفت، اگر قصد خرید پرده زبرا برای آشپزخانه را دارید، هزینه بیشتری نسبت به پرده های شید باید پرداخت کنید.

چون پرده های زبرا دو لایه بوده و علاوه بر پارچه رویی، آستر توری نیز در آنها استفاده میشود. علاوه براین، پارچه های نوع پارچه های زبرا کاملا با شید متفاوت بوده و دارای بافت تاریک و روشن به صورت خط های افقی هستند.

در میان کرکره های مورد استفاده در آشپزخانه ها نیز تفاوت در قیمت وجود دارد. دلیل اصلی آن نوع کرکره و افقی یا عمودی بودن آنها می باشد. علاوه بر تفاوت در شکل ظاهری کرکره ها، تصویری یا طرح دار و ساده بودن آنها نیز می تواند بر قیمت تاثیر بگذارد.

به عنوان مثال اگر قصد دارید پرده ارزان قیمت برای آشپزخانه خریداری کنید، پرده های لوردراپه گزینه مناسب تری نسبت به کرکره چوبی به شمار می روند.

قیمت پرده آشپزخانه بر اساس نوع

قیمت پرده آشپزخانه برقی

از دیگر موارد بسیار مهمی که می تواند نرخ و قیمت پرده برقی آشپزخانه ها را تحت تاثیر قرار دهد، برقی یا معمولی بودن آنها است.

پرده های برقی که با ریموت کنترل میشوند، به دلیل استفاده از موتورهای مخصوص روش آنها قیمت بیشتری نسبت به پرده های معمولی دارند. توجه داشته باشید که نوع موتور پرده برقی و برند آن نیز می تواند قیمت نهایی پرده را تحت تاثیر قرار دهد.

در همین رابطه مقاله زیر را مطالعه کنید:

پرده حریر آشپزخانه

بهترین جنس پرده آشپزخانه

شاید تابحال شرایطی برایتان بوجود آمده باشد که دو پرده کاملا شبیه به هم قیمت های متفاوتی داشته باشند. دلیل اصلی تفاوت در قیمت این پرده ها، جنس آنها می باشد. جنس پارچه استفاده شده در پرده ها ارتباط مستقیم با کیفیت آنها دارد و به همین دلیل منجر به گران یا ارزان شدن کار خواهد شد.

به عنوان مثال، پرده شید معمولی که در آشپزخانه ها کاربرد زیادی دارند دارای قیمت ایده آلی هستند. اما نوع دیگری از این پرده ها که سان اسکرین نامیده میشوند، به دلیل پارچه های مخصوصی که در آنها استفاده میشود، گران تر از نوع معمولی است.

در پرده کرکره ای که به عنوان پرده آشپزخانه استفاده میشوند نیز جنس تیغه و تایل ها تفاوت زیادی با هم دارد. برخی از کرکره های بی کیفیت فلزی از تایل های بسیار نازک تشکیل شده و با کوچکترین ضربه دچار ترک و شکستگی میشوند.

این کرکره ها ارزان قیمت می باشند و به همین دلیل بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند. این در حالیست که پرده های کرکره ای باکیفیت با تایل و تیغه های ضخیم دوام و ماندگاری بیشتری داشته و گران تر هستند.

بهترین جنس پرده آشپزخانه
ابعاد مناسب پرده آشپزخانه

پنجره هایی که در آشپزخانه ها نصب میشوند دارای اندازه های استانداردی هستند و متناسب با متراژ کلی فضا عرض آنها تعیین می گردد. این کاملا طبیعی است که هر چه اندازه و متراژ پرده آشپزخانه بیشتر باشد، به همان نسبت نیز قیمت آنها افزایش پیدا خواهد کرد.

توجه داشته باشید که خرید پرده به صورت کلی می تواند منجر به کاهش قیمت شود. به عنوان مثال اگر فروشنده هستید، خرید کلی پرده های آشپزخانه می تواند منجر به ارائه تخفیف از سوی فروشنده شود و قیمت کاهش خواهد یافت.

گروه پرده متین در همین راستا خواندن مقاله زیر را پیشنهاد می دهد:

نکات کاربردی در خرید پرده آشپزخانه

بهترین پرده ها در پرده متین

انواع پرده شید را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت از گروه پرده متین دریافت کنید. برای مشاهده انواع پرده از فروشگاه ما دیدن کنید.

قیمت پرده آشپزخانه پارچه ای

همانطور که اشاره شد جنس پرده ها ارتباط مستقیم با قیمت آنها دارد. پرده های پارچه ای مورد استفاده در آشپزخانه ها دارای تنوع بسیار زیادی بوده و انواع پرده حریر و کتان و مخمل و غیره را شامل میشوند.

پرده های شید و رومن و پرده زبرا نیز در گروه پرده پارچه ای قرار دارند، اما نوع دوخت و ساختار کلی آنها با هم فرق دارد. در نتیجه می توان گفت علاوه بر جنس پارچه استفاده شده برای پرده، مدل دوخت و طرح آن نیز می تواند بر گران یا ارزان شدن آنها تاثیر گذار باشد.

قیمت پرده آشپزخانه کرکره ای

قیمت پرده آشپزخانه از تولیدی

مساله بسیار مهمی که نمی توان از آن چشم پوشی کرد، تاثیر بسیار زیاد خرید مستقیم یا با واسطه از تولید کننده پرده می باشد. همیشه قیمت هایی که تولیدی و واردکننده پرده های ایرانی و خارجی ارائه می دهند ارزان تر از گزینه هایی هستند که توسط مغازه ها و فروشگاه ها به فروش میرسند.

به همین دلیل بهترین گزینه خرید مستقیم از تولیدی و نمایندگی ها می باشد. البته در شرایطی که به نمایندگی و تولیدی دسترسی ندارید، بهترین گزینه خرید اینترنتی از آنها می باشد.

خوشبختانه در سالهای اخیر اغلب کسب و کارها اینترنتی شده و به همین دلیل می توان بدون واسطه از تولید کننده با قیمت ارزان پرده آشپزخانه خریداری کرد.

فروش پرده آشپزخانه ارزان قیمت

با خرید عمده و جزئی از محصولات گروه پرده برقی متین می توانید خریدی ارزان را تجربه کنید. پرده های ارائه شده در این مجموعه دارای تنوع بسیار زیادی بوده و قابل ارسال به سراسر ایران هستند.

با توجه اینکه محصولات و تمام انواع پرده آشپزخانه در این مجموعه اینترنتی به فروش می رسد، لذا می توانید خرید را بدون واسطه و کاملا مستقیم انجام دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش پرده برقی تماس بگیرید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *