پرده برقی, پرده برقی شید, پرده شید, مقالات

آیا پرده شید برقی بخریم؟

موتور برقی پرده هوشمند

خرید پرده شید برقی

احتمالا به عنوان فردی صاحب خانه برایتان سوال پیش آمده است که کنترل از راه دور برای پنجره های خانه شما گزینه مناسبی است یا خیر؟ و آیا خرید پرده شید برقی مناسب است؟ آیا پنجره هایی که دارای پردههایی با قابلیت کنترل از راه دور هستند برای خانه ما گزینه مناسبی هستند و نسبت به پرده هایی که به کمک موتور قابلیت کنترل از راه دور را دارا نیستند گزینه بهتری هستند یا خیر؟ پنجره هایی که به کمک پرده شید متمایز شده اند می توانند گزینه مناسبی برای تنظیم نور اتاق ما باشند یا خیر؟ در ادامه در این باره بیشتر توضیح خواهیم داد.

ارزش خرید پرده برقی شید

با خرید پرده شید برقی خانه ای هوشمند داشته باشید

زندگی مدرن امروزی و کارکردن های طولانی مدت سبب می شوند تا خستگی وجود شما را فراگیرد. در چنین شرایطی بسیاری از افراد به عنوان آخرین چیز نگران این هستند که به خوبی خانه پوشیده شده است و سایه ها وضعیت مناسبی دارند یا خیر؟ هرچه فناوری مدرن وارد زندگی می شود زندگی به تبع آن مدرن شده و دیگر نیازی به این نیست که زندگی روزمره را مانند قبل پیش ببرید. طوری که سایه های هوشمند شما را از روش های قبلی بی نیاز می کنند.
تمامی اجزای یک خانه هوشمند از راه دور قابل کنترل هستند. سایه های هوشمند یا همان پرده برقی شید نیز از این قاعده مستثنی نبوده و از راه دور امکان کنترل آن فراهم می باشد. بدون اینکه قدمی بردارید برخلاف قبل که از نیروی دست برای تنظیم سایه ها استفاده می کردید حالا می توانید از راه دور سایه ها را تنظیم کنید. چقدر جالب تر که بدانیم برای کنترل سایه ها حتی نیاز نیست در خانه باشیم. به طوری که می توانید خانه ای ایده آل را از نظر عبور و مرور نور داشته باشید. اگر به دنبال این هستید که راحتی را تجربه کنید بهتر است خرید پرده شید برقی را انتخاب کنید. زندگی امروزی دیگر راحتی را یک تجمل گرایی نمی کند. بلکه باید به راحت گرایی به چشم یک ضرورت نگاه کرد.

خانه هوشمند با خرید پرده شید برقی

رسیدن به پنجره ها سخت است

در حال حاضر بسیاری از طراحان علاقه مند هستند در طراحی نقشه خانه بر وجود فضاهای باز تاکید کنند. یکی از ایده های جالب در این باره وجود پنجره های سقفی می باش که سبب دریافت نور از سقف فوقانی یا همان سقفی سازه می شوند. این ایده جای پنجره هایی که بدون نردبان امکان دسترسی به آن ها نیست را گرفته است. هردوی این ایده ها برای اینکه نور طبیعی را به خانه راه دهند گزینه های جذابی هستند. برای اینکه به سایه های نورگیر دسترسی داشته باشید احتمالا نیاز خواهید داشت که بالا بروید و یا برای دسترسی به این شیدها از وسیله ای کمک بگیرید. ولی درصورتی که نورگیر دارای موتور باشد امکان کنترل آن از راه دور فراهم است و بدون اینکه نیاز باشد از دیوار بالا بروید می توانید آن را کنترل و تنظیم کنید. به علاوه اینکه این فناوری امکان این را دارند که از انرژی خورشید بهره گیرند و بتوانند بدون تعویض منبع انرژی به فعالیت خود ادامه بدهند.

استفاده بهتر از انرژی با خرید پرده شید

مگر می شود وسیله ای برای اینکه بتواند دستورات شما روی پرده هایش را اعمال کند به انرژی داشته باشد ولی بازهم از نمونه های فاقد موتور بهره وری بهتری داشته باشد؟ علت این مهم را باید در زمان انجام عملیات بررسی کرد. دریچه اصلی ورود انرژی خورشیدی به خانه شما پنجره ها هستند. به علاوه اینکه هنگامی که مقاطع گرم سال فرا می رسند شیشه اثری مانند اثر گلخانه ای ایجاد می کند. به طوری که گرمای خورشید بیش از پیش افزایش خواهد داشت.
اگر از پرده های موتوری استفاده کنید می توانید در زمان برنامه ریزی شده به سراغ باز و بسته کردن پنجره بروید. به طوری که امان باز کردن آن ها صبح زود فراهم است و اتفاقا می توانید سبب ورود نور طبیعی به خانه خود شوید و از این راه خود را از روشن کردن لامپ بی نیاز کنید. هنگامی که خورشید در ساعات اوج تابش خود شروع بهتابش می کند می توانید کمی پوشش را بسته تر کنید تا بیش از حد نور خورشید در خانه پخش نشده و به علاوه اینکه می توانید با این امر فشار بر سیستم های خنک کننده را کاهش دهید.
شاید برای شما سوال پیش بیاید که چرا نباید برای بستن پنجره ها به کمک نیروی دست عمل کنیم؟ ولی ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که مگر همیشه در خانه هستیم؟ آیا همیشه امکان اینکه خودمان این نظم را داریم که به موقع این کار را خودمان انجام دهیم؟ کمی قبل تر در این باره صحبت کردیم که به دلیل اینکه پرده شید برقی دارای فناوری هوشمند خودکار می باشد دیگر نیازی به این نیست که شما برای تنظیم آن ها نگرانی و دغدغه ای داشته باشید.

صرفه جویی در انرژی با خرید پرده شید برقی

افزایش ارزش خانه شما با پرده شید برقی

برای اینکه به جذابیت و البته ارزش خانه شما کمک شود راه های مختلفی وجود دارند. برای نمونه می توان به پردههای چوبی و البته سایه هایی که از آن ها با القاب سلولی و نیز غلتکی یاد می شود اشاره کرد. ولی از همه این ها ارزشمندتر وسیله ای است که بتوان آن را از راه دور کنترل کرد. البته این به این معنا نیست که به محض تجهیز خانه خود به پردههایی که از راه دور کنترل می شوند مجبورید خانه خود را بفروشید. ولی درصورتی که تصمیم به چنین کاری بگیرید ارزش خانه شما عجیب زیاد خواهد شد.
پس تا به اینجا متوجه شدید که خرید پرده شید برقی دارای مزیت بسیاری بوده و امکان تنظیم از راه دور بسیار مفید می باشد و خانه ای مفید را برای شما خواهد ساخت. به علاوه اینکه از نظر هزینه نیز گزینه به صرفه ای می باشد. دیگر برای تنظیم نور نمی خواهید وقت زیادی صرف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *