پرده برقی پرده زبرا پرده شید پرده اتوماتیک متین

ارائه دهنده انواع پرده های برقی، هوشمند و اتوماتیک باکیفیت بالا و قیمت مناسب

پرده برقی متین

فروشگاه اینترنتی پرده برقی متین به منظور معرفی، فروش و ارائه خدمات نصب انواع محصولات پرده برقی و تسهیل روند سفارش و خرید پرده های اتوماتیک ایجاد شده است. در ادامه انواع پرده های برقی و متعلقات آنها را به شما مشتریان گرامی معرفی مینماییم.

قیمت پرده های برقی تولیدی پرده متین در مقایسه با کیفیت پرده ها بسیار مقرون به صرفه بوده و استفاده از موتور پرده برقی برند سوپرلایف در این نوع پرده ها ضمانت عملکرد بی نقص آنها را فراهم کرده است.

انواع پرده هوشمند عبارتند از: پرده هوشمند بازشو به کنار ، پرده اتوماتیک بازشو از وسط، پرده زبرا، پرده شید، پرده رومن، پرده چوبی ، پرده کرکره آلومینیومی، پرده عمودی، پرده برقی شید رول

متعلقات پرده برقی: ریل پرده برقی ، موتور پرده برقی، ریموت کنترل موتور پرده برقی ، موتور پرده برقی کنار رو و بالا رو

پرده شید خانگی و اداری

پرده شید از یک لایه پارچه در رنگ ها و طرح های متنوع تشکیل شده که می تواند فضا را به طور کامل پوشش دهد و در عین ایجاد سایه تاریکی مطلق ایجاد نمی کند همچنین پارچه هایی که می توان برای پرده شید برقی استفاده کرد از جنس های کتان ، ابریشم ، پنبه است.

همچنین می توان از این مدل پرده برقی در فضاهای مختلف برای پرده آشپزخانه ، پرده اتاق خواب و .. استفاده کنید و برای سفارش به پرده سرا متین مراجعه نمایید.

از دوخت تا نصب همراه شماییم.

پرده شید برای خانه و اداره
خرید پرده برقی اتوماتیک

پرده اتوماتیک | پرده برقی

پرده متین فروشگاه اینترنتی انواع پرده برقی اتوماتیک ، پرده برقی کرکره ای ، موتور پرده برقی ، پرده هوشمند اداری ، موتور پرده اتوماتیک ، ریموت کنترل موتور پرده برقی ، فروش متعلقات پرده اتوماتیک ، پرده هوشمند بازشو به کنار ، پرده اتوماتیک بازشو از وسط, پرده برقی ریموت دار ، پرده هوشمند بالا رو ، پرده برقی زبرا (پرده دوبل) ، پرده اتوماتیک کرکره آلومینیومی ، پرده هوشمند کرکره فلزی ، پرده اتوماتیک کرکره ای ، پرده شید رول ، موتور پرده برقی کنار و بالا رو ، ریل هوشمند برقی و… میباشد.

پرده برقی متین برترین ملزومات و تزئینات پرده برقی را از سراسر دنیا با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در اختیار همکاران فعال در صنعت پرده برقی ، پرده برقی کرکره ای ، ریل و متعلقات پرده اتوماتیک, پرده شید هوشمند ، پرده زبرا هوشمند ، پرده کرکره اتوماتیک ، موتور پرده برقی ، ریموت کنترل موتور پرده هوشمند ، متعلقات پرده اتوماتیک ، پرده برقی بازشو از وسط ، پرده هوشمند ریموت دار ، ریل پرده برقی قرار میدهد.

پرده زبرا

یکی از پرطرفدارترین نوع پرده ها، پرده زبرا می باشد که در دو مدل برقی و ساده به فروش می رسد. این پرده ها حال سایه روشن داشته و می توانید میزان نوری که وارد محیط می شود را تغییر دهید. اگر پرده زبرای برقی بخرید این تغییرات را به کمک ریموت کنترل اعمال می کنید. پرده های زبرا برای هر مکانی مناسب هستند و شما میتوانید برای خانه، دفتر کار یا شرکت خود از آن ها استفاده نمایید.

یکی از ویژگی های حالت سایه روشن پرده زبرا این است که با نصب این پرده می توانید پرده را کامل باز نکنید اما نور تا حدودی وارد خانه شود، در این صورت حریم شخصی شما به خوبی حفظ خواهد شد.

خرید پرده زبرا

انواع پرده برقی

پرده کرکره ای (280)

پرده شید (263)

پرده زبرا (152)

پرده رومن (25)

پرده بامبو (37)

پرده اسکرین (98)

آموزش شستشو پرده - متین پرده
آموزش نصب پرده - پرده متین
آموزش اندازه گیری پرده - متین پرده
راهنمای خرید پرده - متین پرده

انواع پرده زبرا

پرده زبرا در محیط های اداری و مسکونی می تواند یک انتخاب مناسب برای داشتن یک محیط آرام ، زیبا همراه با قابلیت تنظیم نور بسیار مناسب باشد. همچنین این مدل دارای طرح و رنگ های مختلفی است که می توانید با توجه به طراحی دکوراسیون محیط یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

آیا به مشاوره رایگان جهت خرید پرده برقی پرده زبرا پرده شید نیاز دارید؟

برای دریافت مشاوره در زمینه های مختلف خرید اینترنتی پرده برقی در مدل های متنوع می توانید با ما در تماس باشید.

مقالات پرده برقی متین