آیا نیاز به مشاوره برای خرید پرده عمودی دارید؟

پرده عمودی جز آن دسته از پرده هایی برای پنجره به حساب می آید که از محبوبت بالایی برخوردار است. امروزه افراد به دنبال طراحی دکوراسیون شیک و خاص برای خانه و یا محل کار خود می گردند.

هزینه های زیادی می کنند و زمان زیادی را برای این موضوع می گذارند. یکی از مواردی که این دسته افراد عموما از یاد می برند نقش پنجره ها در دکوراسیون خانه است.

پنجره ها می توانند ظاهر خانه ی شما را زیبا کنند و در مقابل ظاهر خانه را زشت و زننده کنند ، تمام این موارد بستگی دارد که شما چه تصمیمی برای پنجره ها بگیرید.

پرده عمودی

پنجره ها عموما با پرده پوشیده می شود اما موردی که مهم است انتخاب پرده ی مناسب برای پنجره می باشد. یکی از بهترین انتخاب هایی که شما می توانید داشته باشید پرده عمودی است.

این نوع پرده می تواند به راحتی ظاهر خانه ی شما را شکیل تر کند و شما را به آرامش برساند. موارد زیادی وجود دارد که در انتخاب پرده برای پنجره ی خود باید رعایت کنید.

برای انتخاب و خرید پرده برقی عمودی می توانید با فروشگاه اینترنتی پرده متین در ارتباط باشید و با کیفیت ترین پرده ها را سفارش دهید.

با کیفیت ترین خدمات در پرده برقی متین

کلیه محصولات پرده متین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و رضایت شما گرامیان همواره هدف مجموعه پرده برقی متین بوده است. مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند .

انتخاب پارچه مناسب برای پرده عمودی

یکی از مواردی که باعث می شود پرده عمودی گزینه ی مناسبی برای خانه ی شما باشد انتخاب پارچه ی مناسب برای آن است. پرده ها در کنار این که می توانند کنترل نور را به دست بگیرند می توانند در زمینه طرح خانه ی شما نیز نقش بزرگی را ایفا کنند.

یکی از طراحان بزرگ دکوراسیون بر این عقیده است که برای داشتن طرح زیبا به پارچه ی پرده باید توجه شود و انتخاب پارچه باید براساس مدل اتاق انتخاب بشود.

برای مثال اگر می خواهید اتاق خود را تاریک نگه دارید بهتر است از پارچه های ضخیم استفاده کنید اما نه اگر می خواهید اتاق را روشن و پر نور کنید از پارچه هایی استفاده کنید که سبک و نازک هستند.

پارجه مناسب پرده عمودی

همچنین هر چقدر پرده عمودی برقی که خریداری می کنید پارچه ی مناسب تری داشته باشد شما می توانید سال های بیشتری از پرده خود استفاده کنید.

در هنگام خرید پرده به پارچه و جنس آن توجه ویژه ای داشته باشید. چرا که این مورد در قیمت پرده تاثیر بسیار بالایی دارد.

شستشوی پرده برقی

پرده های برقی بر روی یک ریل که جنس آن آلومینیوم است قرار می گیرد و می تواند شکل خاصی را به خانه ی شما بدهد. پرده برقی در انواع پرده زبرا ، پرده شید ، پرده رومن و پرده عمودی تولید می شود. در زیر می توانید ویژگی های پرده های عمودی را بخوانید و با آن آشنا شوید:

👈 شست و شوی راحت پرده هوشمند

👈 این پرده ها در برابر نور خورشید ، رطوبت و آسیب دیدن مقاومت بسیار بالایی دارد.

👈 برای نصب هزینه ی کمی را پرداخت می کنید

👈 با هر دکوراسیونی هماهنگ می شود

👈 این نوع پرده تنوع رنگی و طرحی بسیاری دارد

👈 برای باز و بسته شدن به مشکلی برنخواهید خورد

با کیفیت ترین خدمات در پرده برقی متین

کلیه محصولات پرده متین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و رضایت شما گرامیان همواره هدف مجموعه پرده برقی متین بوده است. مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند .